Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen anyagok lehetnek a...

Milyen anyagok lehetnek a szarvasmarhatrágyában, amelyek miatt azt a kutyák oly nagy előszeretettel eszik?

Figyelt kérdés

Cserepes virág, kert földje, mindegy, ha megérzik benne a trágya szagát, elkezdik enni. Kísérletképpen magát a trágyát szórtam le a kövezetre - mind felették.

Vitaminhiány??? (Kutyatápot és konyhai hulladékot is kapnak.)



2013. júl. 28. 06:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég magas a vitamintartalma.
2013. júl. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de az enyém is eszi. Soha semmilyen baja nem lett tőle, de nem szeretem ha eszi. Mikor látom akkor le tudom tiltani, de ha nem figyelek olyan gyorsan bekapja, hogy csak na.
2013. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem akartam írni erről, de csak kibököm: az egyik kutyám a macskakakit is kiszagolja és pillanatokon belül megeszi..

A marhatrágyát hagyom, hogy egye, de ezt nem. Rosszullét környékez ilyenkor, őt persze nem.

:-)

2013. júl. 28. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudom, sok kutya eszi a macska kakit.

A trágyára a régi öregek azt mondják, hogy hagyni kell, hogy egye, mert valószínű vitamin hiánya van.

2013. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a marha növényevő, a végtermékben olyan emésztett anyagok vannak, amelyet a kutya ösztönösen úgy érez, neki arra szüksége van.
2013. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 30. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!