Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A te kutyád milyen parancsokat...

A te kutyád milyen parancsokat, trükköket tud?

Figyelt kérdés

2013. júl. 28. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
ül, fekszik, pacsi mindkét lábbal, pacsi jobb-bal lábbal, marad, hopp, "ágy"( nyújtózkodik), fel, szégyelld magad(még gyakorolni kell), kérjed (ugat), sicc(megkeresi a macskát, és általában elkergeti:D), szia(integet),helyedre. most hirtelen ennyi jut az eszembe :) amúgy 6 éves labrador :)
2013. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ül, fekszik, pacsi mindkét lábbal, piti, fel, engedd el (nem tökéletes de ha elmondom neki párszor elengedi pl.: a játékot), marad, ki (ha mondjuk bejön és nem szabadna), csinál egy kört a tengelye körül, néha felállítok egy agility pályát (inkább csak kisebb dolgokat ugrik át. Meg próbálgatom a szlalomozást de azt nem nagyon szereti :) Még csak ennyit tud... 1 éves keverék. Nagyon hamar tanul. Buborék a neve :D A másik kutya (szintén keverék) 8 éves. Picúr, pacsit ad ha azt mondjuk neki hogy "szervusz", valamint van egy egyedi..nem is tudom... trükkféleség amit régebben csinált. Hanyatt dobta magát, olyankor elkezdtük neki mondani, hogy "okos kutya, jaj de okos" stb. Ilyenkor (mintha csak élvezné, hogy dicsérjük) háton fekve elkezdte riszálni a hátsóját. Nagyon aranyos :DD
2013. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48 trükköt tud, nem írom le mindet.(trükkök közé számoltam az alap engedelmes dlgokat is, amik igazából nem trükkök, de így könnyebb...pl ül,fekszik stb...)
2013. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zsuzsabazsa ***** válasza:

Többek között ami nekem lényeges. A kötélből való mentés.

Összekötözök valakit és a kötelet elrágja.

2013. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Révész Putricselli válasza:

Az én kutyám ezeket tudja: ül, fekszik,marad, gyere ide, figyel, pacsi, meghajol, hempereg, hopp, szlalom lábbal, lábpacsi és most a pitizzt tanítom neki :)

Itt egy videó rólunk : http://www.youtube.com/watch?v=8njtiVIK6jw

Klikkerrel és persze jutifalattal tanítjuk :)

2013. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!