Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám sokkal nyugodtabb...

A kutyám sokkal nyugodtabb lesz ha ivartalaníttatom?

Figyelt kérdés
szökés, mindenütt vezér akar lenni.. ebben segítene ?
2013. júl. 28. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg...a legtöbb kutya ilyenkor nyugodtabb ;)
2013. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kezelhetőbb is lesz és nem akar majd mindenütt a vezér lenni ?:D
2013. júl. 28. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ez egyénfüggő.

Az én pit keverékem ugyanúgy nem viseli el a kan kutyákat, viszont kevesebbet jelöl. Amúgy ezt leszámítva nyugodtabb.

2013. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok :D Lehet. De ez nem biztos. Minden kutyánál máshogy van. Lehet, hogy nem változik, lehet, hogy sokkal nyugodtabb lesz és kevésbé domináns.
2013. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem teljesen de valamennyire mérséklődni fog. (az én kutyám ivartalanitott kutya, némelyik kutyával - franc tudja mi alapján válogat- nagyon dominánsan viselkedik, de pl emberekkel nincs baj, nem ugy mint némelyik ivaros kutyánál, hogy a családtagokra is morog stb... mivel hozzám már ivartalanitva került (9 hónaposan menhelyes) a jó isten tudja mennyire volt előtte domináns
2013. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért gondolják az emberek azt, hogy az ivartalanítás mindent megold.. Vagy nyugodtabb lesz vagy nem.
2013. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sippara ***** válasza:
79%
Valószínűleg nyugodtabb lesz, de nem egy "rosszasági-", vagy "dominancia-mirigyet" vágnak ki belőle. Attól még nevelni kell, és ha te alapjáraton sem vagy rá képes, egy ivartalanítástól sem fognak javulni a képességeid, nem helyettesíti ezen felül a kutyára (és nevelésére) fordított időt és energiát sem.
2013. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Valletta ***** válasza:
Tüzelő szuka miatt nem fog szökni, verekedni, de ha más oka van rá, úgy mint unalom, túlcsorduló energia, gyenge gazda, nem fog változni a viselkedése.
2013. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én kankutyám nem sokat változott, inkább az segített, hogy megtanultam megnevelni őt. Annyi, hogy a tüzelő szukák nem érdeklik (annyira, de azért mikor tüzelt a szukám, meghágta őt többször is:D).
2013. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
Igen az enyém jó puhány lett azóta. Annyira nyugodt lett, hogy még a játéktól is elment a kedve.
2013. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!