Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvigyem allatorvoshoz vagy...

Elvigyem allatorvoshoz vagy emiatt nem kell?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre, hogy a kutyam szeme neha kidulled. Nem feltuno, rajtam kivul a csaladbol senki nem vette eszre. Csak neha azt latom mintha kicsit ki lenne dulledve, de aztan megint normalis.

A masik, hogy kicsit le van lassulva. Eddig huzta a porazt (most tanitottam setalni) a mai es a tegnaoi setanal pedig gyonyoruen jott, nem tudom eldonteni, hogy egyszeruen csak rajott, hogy hogy kell setalni vagy valami baja van. Mellesleg most itt ez a hoseg is, en majdnem elajultam seta kozben pedig nem mentunk gyorsan es 8kor indultunk viszont meg mostis nagyon meleg van. Lehet, hogy attol ilyen, mert most itthon se porog annyira. De hat enis rosszul vagyok..neki meg a bundaja is. Na szoval elvigyem dokihoz ezekkel a tunetekkel vagy folosleges?


2013. júl. 28. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd el inkább.
2013. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vízét naponta többször cseréld lehet ez a gond, hogy meleg vízet iszik. 2-3 óránként cserélem az én kutyám vízét pedig mindig direkt árnyékos helyre rakom neki de ígyis felmelegszik.

Szerintem elviheted állatorvoshoz nehogy romoljon a szeme vagy ilyesmi. Bár szerintem a meleg miatt van de ez a szemes dolog érdekes. Árnyékban kell legyen a kutyus és legyen mindig hideg víze szerintem lehet, hogy ez a gond. De ha nem akkor orvos.

2013. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 intrepid ***** válasza:
Aludj egyet rá, reggel majd meglátod. Te sem szaladgálnál ezzel orvoshoz. Mindenkinek meleg van.
2013. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazabol seta elott mikor meglatta a porazt ugralt meg orult ezerrel, de aztan nem kezdte el huzni. Meg mire hazaertunk elfaradt. De lehet tenyleg csak a meleg, miota nalam van ez a kutya ilyen ido meg nem volt.

Nagyon figyelek ra amugy, van vize, arnyekos hely, furdetem es napkozben kicsit be szoktam engedni a huvosbe:)

2013. júl. 28. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!