Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vihetem ki a 6hónapos...

Hogyan vihetem ki a 6hónapos Yorkim az országból Angliába?! Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

Állatútlevelet hogy kell csináltatni?!

Egy hónap alatt el lehet ezt mind intezni?



2013. júl. 29. 09:17
 1/3 sac22 ***** válasza:

Angol törvények szerint a kutya minimum három hónaposnak kell hogy legyen mielőtt a veszettség elleni oltást megkapja és még 21 napot kell várni utána mielőtt a kutya beutazhat Angliába. Hamarabb nem.

A veszettség elleni oltás lejárati dátumát is be kell írni az útlevelébe. A kutya útlevél is csak addig érvényes ameddig a veszettség elleni oltás le nem jár. Szerintem chippeltetni is kell. Útlevél: www.petpassport.hu

2013. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utlevelet bármelyik állatorvos kiállit, a költsége kb. 5-6 ezer forint. Chip van benne ugye? mert az kötelező, és ahogy első irta, veszettség elleni oltás után legkorábban 21 nap mulva utazhat a kiskutya.
2013. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az útlevelet a doki állítja ki a chip és az oltás alapján,rögtön ott helyben.Van ország,ahol csak a chipezés után adott veszettség elleni oltást fogadják el,beleszámolva a védettség kialakulásához szükséges heteket,ezért igyekezni kell.
2013. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!