Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kutyát. Mennyibe...

Szeretnék egy kutyát. Mennyibe fog kerülni a tartása? Illetve milyen tápot ajánlotok? Első kutyusom lenne. (Beagle)

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Első kutyának nem ajánlanék beagle-t, pláne, ha ez a legnagyobb problémád, hogy mennyibe fog kerülni a tartása... egyébként majd a tenyésztő ajánl tápot!
2013. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

csak halkan szólok, hogy a beagle-t fajtaismerőkenk ajánlják nem első kutyának..

nem biztos h túl egyszerű velük, én nem ismerem a fajtát, csak ezt hallom úton útfélen.



amúgy az etetés az sok mindentől függ, mi prémiumtáppal etetjük a 25 kilós kutyánkat, havi 10k körül van így az étele. (sokszor ha neten rendelsz pl nagyobb kiszerelésben tápot, jó minőségüt, jóval olcsóbban jössz ki mintha a mindenhol kapható, kétes minőségű tápokat kozerveket vennéd).

de sokan főznek a kutyájuknak rendszeresen, szóval attól is függ a havi költség hogy fogod majd táplálni.

2013. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

beagle-t első kutyának én sem ajánlok,nagyon makacsak tapasztalt gazdiknak is néha fejtörést okoz a nevelésük,nem hogy egy fiatal lánynak!!!


Amúgy attól függ mit kap enni,inkább a kérdés mennyi az a pénz összeg amit kajára ki szeretnél adni?

így abban a kategóriában ajánlunk tápokat.

Ha egészséges akkor csak az etetést kell fizetni,oltásokat évente, kullancs elleni spot/nyakörv

Amíg kölyök addig 3-4 oltás ,plussz ugye a felszerelések pl póráz,nyakörv ,tálkák és mi egyéb


Mit tudsz a beagle-kről amúgy? és úgy a kutya nevelésről?

2013. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy fiatal lány?
2013. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, megvan. bocs, felhasználónév....
2013. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én úgy hallottam,hogy a Beagle kutyát ajánlják kezdő kutyásoknak,hát nem tudom.
2013. júl. 29. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:
simán vehetsz beaglet volt nekünk is, nagyon aranyos okos kutyák és imádják a gazdit. foglalkozni kell vele és sokat mozgatni mint minden kutyával. az igaz hogy sportos kutya de nem valószínű hogy harapós lesz, és mivel kopó féle falka kutya más kutyákkal is jól megvan. viszont ugatós és vonítva ugat ha rájön.
2013. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kalina Borbála válasza:
NE VEGYÉL ELSŐ KUTYÁNAK BEAGLE-T!!!tapasztalatból tudom.most második kutyát keresek kábé két évet volt velem,mert elszökött!!(képesek szag után menni és több kílóméterre elkeveredni)minimum 3 órát kell sétálni vele és egyszerre kell venni 6-ot(akkor nem szöknek).inkább spánielt válasz!!!
2013. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem két Beagle-m van, egyetértek az előttem szólókkal: egyik legnagyobb kihívást jelentő kutyafajta! Nekem 20k-ban vannak havonta, jó minőségű kaját kapnak, minden 2. nap (télen heti egyszer) futok velük, ill. viszem őket vadászni, GPS nyomkövetős nyakörvük van tablettel, téglaépítésű nagyterű garázs részben alszanak, a teleltetésük is nehéz, mivel rövid szőrűek, nehezen viselik a hideget, télen fűtök nekik, én profi gazdinak tartom magam :-) deee néha még nekem is nehéz velük. én amit észre vettem rajtuk, hogy ha valamit akarnak és nem kapják meg, akkor jön a büszke testtartásuk és bemakacsolják magukat, akkor néha még a füstölt gyulai kolbász sem mindig motiváló erő a számukra! :-) egyszóval gondold át a Beaglet! :-)
2013. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!