Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen melegbe nem gond, hogy...

Ilyen melegbe nem gond, hogy csak e. ü sétát teszünk ami 10 perc kb?

Figyelt kérdés

Van egy fiatal és egy idősebb bichonunk,fekszenek egész nap,meg van a napi 3x-i séta de legyen kora reggel vagy este egyszerűen egyik se hajlandó sokat sétálni :/ mondjuk mi se vagyunk lent ilyen meleg sokat.


ha azt nézzünk napi 3x 10 percet vannak lent,de egyik kutya se igényel többet.

Sőt már a ház előtt elvégzi mind2 a dolgát kb 2 perc alatt kicsit is nagyot is és már húznak haza minket,persze még egy kört teszünk azért.


2013. júl. 29. 17:26
 1/9 anonim válasza:
Te írsz már összevissza. Amúgy én se sétáltatom sokat a kutyát, de ha lent szeretnék lenni, bekuporodunk az árnyékba. Ő egy törpetacskó. :-)
2013. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Napközben nem is érdemes többet kinn lenni, de azért reggel és este, vagy legalább este én elvinném őket hosszabb sétára... azért nem igénylik, mert ezt szokták meg.
2013. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

össze vissza? miért?


*melegben

2013. júl. 29. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Én kisgyereket nevelek egyedül, tehát miatta sem jó a hőségben sétálni, most 2 napja már csak reggel és este megyünk le a kutyánkkal akkora a meleg, viszont ilyenkor is alkalmanként megvan a 30-40 perc.

Holnapra már "csak" 30-32 fokot mondanak, visszatérünk a napi 3 sétára.

Nekem kevésnek tűnik a 3*10 perc, de te ismered a kutyád igényeit.

2013. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ha vízpartra megyünk akkor többet vagyunk,de nincs lehetőségünk minden nap elmenni oda :/

itthon mindig lezuhanyoztatjuk őket többször is..

2013. júl. 29. 17:35
 6/9 A kérdező kommentje:
2-3 naponta szoktunk elmenni a patakhoz ott 1,5 órát vagyunk esti órákban,de minden nap nem tudunk elmenni..
2013. júl. 29. 17:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen időben én este 20 után viszem egy félórára, du meg az udvaron labdázhat, árnykos az udvar.
2013. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
amúgy nem igényelnek többet,alszanak egész nap, a séta idő előtt 5 perccel már pörögtek ezerrel,de amióta ilyen meleg van olyan 1-2 hete azóta nem jönnek hiába hívjuk őket csak fekszenek,aztán rájuk adjuk a pórázt akkor is ráncigálni kell őket :/ ahogy 25-26 fok lesz újra felélénkülnek múltkor is így volt..de ilyen melegbe csak alszanak..
2013. júl. 29. 17:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Amíg ilyen meleg van, foglald el őket otthon a lakásban.

Pl. engedelmességi gyakorlatokkal, mert úgy látom, ez teljesen kimaradt eddig a nevelésükből.

2013. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!