Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennie kell a kutyámnak, ha...

Mennie kell a kutyámnak, ha koraszülött a lányom és csak akkor hozhatom haza, ha nincs háziállatom?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek? Szeretem a kutyámat, meg persze a baba születése miatt nem dobnám el magamtól, de sajnos a lányom koraszülött lett és ezt mondta a doki. Kutyás témába nem akartam írni, mert ott csak a hurrogás jött volna.


Szerintetek? Persze a doki szava a szent, de...


Kinti-benti kutyus, a lányom a 33. hétre született. Már kiírtam a Babás témakörbe, de nem jutottam előbbre.



2013. júl. 29. 19:10
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Most mégis kiírtam ide, légyszíves csak normálisan válaszoljatok!
2013. júl. 29. 19:11
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem is halottam még ilyenről. Egyszerűen meg lehet oldani. Nem szabad a kutyát a gyerekszobába engedni, gyorsan megtanulja, hova nem mehet.
2013. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Kutya udvarra tesz, benn kitakarít masszívan, kutya gyerek nem érintkezik amíg a baba fel nem erősödik. Így szerintem ok. Ha nem akkor bármilyen fájó, ajándékozd el jó helyre. Azért a gyerek egészsége előrrébbvaló.
2013. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem tudod kint tartani, bízd rá egy családtagodra vagy barátodra pár hónapra. Ez csak ideiglenesen gond, nem kell végleg elajándékoznod.
2013. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Én a biztonság kedvéért a kutyusnak keresnék helyet családon belül nem hiszem el, hogy nincs egy nagyszülő, tesó, haver, aki 6-8 hétre bevállalja. És utána, mikor eléri azt a baba eléri azt a súlyt, fejlettséget, mintha normál időre született volna simán jöhet vissza a helyére :-).
2013. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is a baráti /családi körben kérdezz körül!

1-2-3 hónapra csak befogadja vki ideiglenesen, a kajáját te fizetnéd nyilván.

Nem kell ehhez elajándékozni :)


Nekem egy családtagom vagy eleve egy ismerősöm nem is kell túl közelinek lennie,de ugyan ilyen szituba lenne mint te,tuti nem mondannék nemet :)


Szóval előbb tényleg kérdezősködj körbe :)

kistestű vagy nagy?

2013. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Kistestű kutya, Westie, legtöbbet a lakásban van.
2013. júl. 29. 19:22
 8/29 anonim ***** válasza:
93%
Ez hülyeség. Ismerősöm lánya is koraszülött volt és nem kellett túladni a kutyáján. Mivel indokolta az orvos?
2013. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 intrepid ***** válasza:
55%
Kuty megy az udvarra, ki fogja bírni. Az elején hisztizni fog, de majd megbékél. Én most arra koncentráltam, hogy ne kelljen elpasszolni.
2013. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

A baba egészsége miatt mondja, amúgy szerintem is az. Köszi a válaszokat :)

Az anyukás témakörben bezzeg jött az oltás, hogy fúú gyilkoljuk meg, mert nem hajlandó kidobni a kutyáját, aki már x éve családtag (!) meg így meg úgy.

Bocs az előítéletért, kedves Kutyások :) Mindenkit felpontoztam :)

2013. júl. 29. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!