Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szemétség valakit "felnyomni",...

Szemétség valakit "felnyomni", ha elhozta a koleszba a szeretett kutyáját?

Figyelt kérdés
Most nem azért, de nem oda való és sokakat zavar.

2013. júl. 29. 20:12
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha már többször kértétek, hogy vigye haza a kiskutyát, mert benneteket illetve a többieket zavarja, és még neki áll feljebb, akkor nyugodtan nyomjátok fel. Igy nem gáz.
2013. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
70%
Koleszban bármiért felnyomni a másikat azért gáz, mert lehet, hogy másnap meg te csinálsz olyat, ami szabályellenes. Pl beviszel egy üveg sört, vagy becsempészed egy barátodat, aki nem lakik a koleszban... Most nyomjanak fel akkor téged? Vannak olyan szigorú koleszok, ahol még egy posztert is tilos kirakni a falra. Szerintem a koleszosoknak érdemes összetartani. De amúgy most tényleg nyári szünet van, nem?
2013. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy szabályellenes, vagy közösségellenes.
2013. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
75%

Szia. Én a helyedben/helyetekben rosszmájúságból vagy irigységből nem nyomnám fel. Ha a kutya jól nevelt, és senkit sem zavar a jelenlétével, akkor nem értem, hogy mit problémáztok...én örülnék is neki, hogy egy állat van a közelemben...

De, ha a kutya egyáltalán nem jól nevelt, ugat, nem szobatiszta, morog emberekre, és hasonló neveletlenséggel járó problémák vannak, akkor úgyis lefog bukni, ha meg nem, akkor szólnék neki, hogy figyelj, haver, ez így nagyon nem jó se az ott lakóknak, sem a kutyának, és vigye szépen haza, ha meg flegmázik, vagy bunkó, akkor meg is fenyegetném, hogy ha nem viszi haza x időn belül, akkor fel lesz nyomva.


De szerintem, ha senkit nem zavar a viselkedésével a kutya, akkor eléggé nagy szemétség lenne felnyomni, mert nem tudhatod, hogy ez a kolesz társad mennyire ragaszkodik a kutyához, hogy milyen magányos lenne nélküle, vagy lehet, hogy a kutyával otthon senki sem foglalkozna, és biztos, hogy rossz lenne otthon a kutyának.

Én a helyedben először megpróbálnék normálisan beszélni az illetővel, de nem nyomnám fel rögtön, mert az csak sima irigység lenne, és azért egy kutyát ne hasonlítsunk már egy lóhoz, mert nagyon nem egy kategória.

A sok álszent, meg aki írogatja, hogy azonnal nyomd fel, kíváncsi lennék rá, hogy vajon ő nekik annyira tiszta az előéletük, hogy még soha semmilyen szabályt nem hágtak át? És ők mit szóltak volna akkor, ha azért valaki felnyomja őket? Kicsit szálljanak már magukba, és ne egyből az emberi aljasság szóljon belőlük, hanem próbálják már meg értelmesen átgondolni az egészet...

(csak egy példa, biztos vagyok benne, hogy a sok egyből felnyomó közt van olyan is, aki pl egy sört az utcán ivott meg...na már most közterületen való alkohol fogyasztásért 72 órás fogda járhat...vajon ők mit szóltak volna, ha egy tisztes állampolgár szépen betelefonál a rendőrségre, és habozás nélkül feljelenti őket?

Bocsi a nem ideillő példáért, de szerintem ezzel tudom éreztetni azt, hogy nem mindig a másik alatt kell vágni a fát, hanem mindenki foglalkozzon a saját maga dolgával...)

2013. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
42%
Utolsónak igaza van, de a kutyás illetőnek sajnos számítania kell a jó kis magyar mentalitásra (ha nekem nem jó, nehogy másnak az legyen), úgyhogy butaság volt kutyát vinnie a koliba. Gondolhatta volna, hogy lesznek ilyen puhagerincű emberek a közelében.
2013. júl. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
42%
Ja, amúgy az illető helyében ha megtudnám, hogy te nyomtál fel (márpedi megtudja, mert egy koliban minden kitudódik), addig szivatnálak, míg sírva pakolnál, hogy elköltözöl. Szerencséd, ha nem ilyen illetőbe kötsz bele.
2013. júl. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
53%
Most gondoljátok, hogy azért zavarja őket, mert irigyek ?? nyilván, hogy van valami gond, ha felháborodtak. Imádom a kutyákat, de az én ismerettségi körömben is van olyan kutya amelyik zavar. És van több kutyám is, de tudom, hogy hova vihetem őket, és hova nem.
2013. júl. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
59%

De ilyen buták vagytok, feljebb is említette a kérdező HOGY SOKAKAT ZAVAR!!


Akkor minek írjátok, hogy HA nem zavar senkit és jól nevelt akkor hagyják a f@aszba?


istenem... olvasni nem tudók.


Szerintem dobd fel, de intézd el úgy, hogy ne tudja meg ki volt az, és akkor nem lesz gond.

2013. júl. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
15%

utolsó... mekkora egy aljas dög vagy te...Annyira de annyira sejtem, hogy ezeket az "embereket" azért zavarja a kutya jelenléte, mert ő túl besz*ri ahhoz, hogy elmerje vinni a sajátját, vagy nincs is neki... és ha másnak jó, akkor rögtön tönkre kell tenni az örömét...

Talán ha a kérdező is írna, és leírná, hogy végül is azon kívül, hogy nem szabadna ott lennie, mi a problémájuk a kutyával...mert szerintem itt tényleg csak irigységről van szó, és nem egyébről

2013. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet megérteni, hogy vannak szabályok??? Egyébként, ő fog sírva menekülni, ha felnyomják, mert a kolesz kivágja, az száz.


Autóval se mászkálok 200-al lakott területen, mert nekem úgy tetszik. Aztán majd a végén még én csukatom le a rendőröket, nem? Nem tudom, hogy egyesek hol élnek, de ALKALMAZKODNI is kéne. Szövetkezni kell az ilyen kibúvós paraszt ellen, aztán majd megtanul olvasni és szabályokat betartani, ha már anyuka b*szta neki megtanítani........

2013. júl. 30. 16:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!