Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szemétség valakit "felnyomni",...

Szemétség valakit "felnyomni", ha elhozta a koleszba a szeretett kutyáját?

Figyelt kérdés
Most nem azért, de nem oda való és sokakat zavar.

2013. júl. 29. 20:12
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
61%

25,akkor az eszmefuttatásod szerint akármikor odaszarhatok a folyosó közepére ha úgy tartja kedvem,senkinek semmi köze hozzá mit csinálok,foglalkozzanak a saját dolgukkal?

Te is barlangban nőttél fel?

2013. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
61%

Nem, nem barlangban nőttem fel. Ha lenne egy csöpp eszed, akkor nem ilyen elvont dologra gondolnál rögtön, hanem gondolkodnál. Leírtam, hogy ha valóban zavar a kutya akkor szóljon, de én nem tenném, mert ez szerintem csak egyszerű rosszindulat, nem több. A kutya nem egyenlő a folyosóra szarással, ez egy elképesztően ostoba gondolat volt a részedről...inkább ne írtál volna semmit. De látom itt sokaknak nem tetszik a leírásom, látom sok a rosszindulatú álszentecske itt köztetek...

Tudod, én úgy nőttem fel, hogy nálunk nem az volt a menő, hogy úgy mártsuk be egymást, ahogy tudjuk, hanem mindig segítettünk egymásnak, még ha nem is voltunk közeli ismerősök. Ha meg lebuktunk elvállaltuk a dolog ránk eső részét, és nem próbáltunk alóla kibújni. Egyszerűen a bukást próbáltuk elkerülni, és ebben segítettük egymást.

Érdekes módon, én ha hülyeséget csináltam, akkor sose kellett attól tartanom, hogy valami kis spicli beköp, mert mi még megbízhattunk egymásban, de látom a mai világban már a bizalom is a luxus dolgok közé ugrott...

Amúgy meg nem értem, hogy mit kell problémázni egy szerencsétlen kutyán, akiről semmit se tudunk úgy egyébként, mert a kérdező b*szik választ írni.

Amúgy "kedves" 57%-os, kíváncsi lennék, hogy benned hány ember bízik meg, meg hogy mennyi barátod van, mert lehet, hogy te is csak egy ciber pancser vagy, aki itt éli ki a társasági életét, és így simán be köpnél bárkit is, a neked nem jó, ne legyen másnak se...komolyan, ha ilyen barátaim lennének, akkor nem lenne szükségem ellenségekre...Szégyen, ahogy egyesek gondolkodnak.

2013. aug. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
65%

Ja, és még annyi, hogy igen, mindenki foglalkozzon csak a maga dolgával, mert szerintem ahhoz, hogy én mit csinálok pl a saját szobámban, az csak rám tartozik. Ha a a kutya a gyerek saját szobájában van, és mondjuk a szobatársai, ha vannak belementek, akkor nem tudom, hogy a kérdező mit otrombáskodik bele más dolgába...Ez a más szemében a szálkát, a magáéban a gerendát se észre vevő embertípus.

Ha mindenki csak a saját dolgával foglalkozna, akkor nem lenne az emberek közt a sok felesleges feszültség, meg stressz, de persze mindig jobb más dolgaiba beleütni az orrod, mert akkor elfelejtkezhetsz a saját szánalmadról...Ez a véleményem, és szerintem jobb lenne Mo. ha több ember gondolkodna így.

Ui.: várom a lepontozást, mert tudom, hogy rajtam kívül nem sokan gondolkodnak így...de nyugi, emiatt nem fogok eret vágni magamon...hogy egyszerűbben mondjam, leszarom, hogy ha lepontoztok 0%-ra is, a véleményem elmondhattam, és ennél többet nem akarok. (akinek meg nem inge az ne vegye magára)

2013. aug. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
azért ez nem egészen igy van, hogy mindenki azt csinál a saját szobájában amit akar!!! Közösség, szabályokkal. Kérdező nagyon szépen lirta, hogy többeket zavar a kutya, és már kérték a gazdáját, hogy vigye haza. Az még nem jut senkinek sem eszébe, hogy esetleg lehet allergiás ember is az ott lakók között!??? A Házirend az házirend. Én sem viszem magammal a kutyáim plázákba, közértekbe, kórházba, és olyan hotelbe sem, ahova nem engedik. És nem próbálok meg győzködni senki, hogy:ááááá, nem zavar!!!! Miért nem lehet ezt megérteni!!!!????
2013. aug. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
59%

32,Te szerencsétlen,leírta a kérdező hogy a kutya sokakat zavar,beszélni is próbáltak vele de nem használ:D

Ha részben analfabéta vagy és b*szol elolvasni arról nem mi tehetünk

Amúgy látom nagyon gyorsan átcsapsz személyeskedésbe,sok mindent elárul ez az értelmi képességeidről,észervek felhozatala helyett rögtön a másikba próbálsz belekötni,szánalom

Amúgy köszönöm szépen,van elég barátom,és boldog vagyok velük:D

És amúgy de,sajnos nagyon sok olyan mentalitású ember van mint te,a sok bunkó paraszt azt hiszi bármit megtehet,leszarja a többi embert,ha szólnak neki hogy nemkéne akkor neki áll feljebb

Részben az ilyen selejtek miatt is tart itt ez az ország

És igen,ha hülyeségeket írsz lepontoznak,így megy ez itt a gyk-n,nem kell miatta sírni

2013. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

" És akkor mi van ha szabályt szeg?"


Ez a mondatod árulja el rólad a legtöbbet

2013. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

hát, lehet, hogy én analfabéta vagyok szerinted, de te sem mutatsz olyan sokat az eszméletlen sok eszedből.

Én írtam olyat, hogy szoktam szabályt szegni? Nem. De én is voltam fiatal, és én is csináltam hülyeségeket ahogy mindenki,de nálunk nm az volt az ász, aki rögtön szaladt anyucihoz, vagy a tanárnénihez.

Ha valaki hülyeséget csinál mellettem, és zavar, akkor se szólok semmit, mert úgy vagyok vele, hogy majd rájön magától is, nem kell az én segédkezésem ahhoz, hogy lebukjon...ha meg nem bukik le, akkor szerencsés volt, de emiatt nem fogok rögtön árulkodni.

Mint mondtam, felőlem lepontozhatsz, de én még mindig úgy gondolom, hogy ha a magyarok a helyet, hogy egymás alatt vágják a fát, egy kicsit segítenének egymásnak, akkor nem itt tartanánk. Amúgy szerintem is vannak bizonyos határok, amiknél már hangot adok véleményemnek, de az, hogy valaki egy kutyát vitt a koliba még nem az a kategória...

De ha szerintetek ez egy olyan hatalmas bűn, hogy rögtön meg kell kövezni érte egy embert, akkor veletek bizony baj van.

2013. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 zsuzsabazsa ***** válasza:
Az én munkahelyemen is volt egy spicli, besúgó. A többiek össze fogtak és jól megverték. Mikor megkérdezte a főnök mitől kék zöld a pofája azt mondta, hogy elesett.
2013. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Laktózmentestej ***** válasza:
45%

Na te kérdezőőőő!


Én legszívesebben úgy megvernélek, hogy az apád és az anyád sem ismerne rád. Hidd el úgy ahogy a többiek is írták a spicliket sehol sem szeretik.

2013. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodtan dobd fel. Ez nem besúgóság, ugyanis szabályt szegett, és nem kicsit.


Ez a probléma talán a drogfogyasztásnál is súlyosabb.

2013. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!