Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összefog szokni a 2 kutyám a...

Összefog szokni a 2 kutyám a macsekkal?

Figyelt kérdés
Van 2 kutyám 1 puli és egy tacsi,foxi keverék. Mind kettő fiú kutya. 11 és 12 évesek és ez alatt 11 és 12 év alatt erőteljesen macskák ellen voltak nevelve (kerti kutyák) csak annyit jegyzek meg, hogy a szomszédnak sincs már macskája egy jó 4 éve... (nem tudom miért) :) Most zárt helyen van a macska aki kb. 2 hónapos. Az lenne a kérdésem van rá esély, hogy ezek a veterénok megszokják szegényt vagy nem is érdemes erőltetni? Amikor elsőnek oda lett tartva a kutya foga a levegőben csattant...Ha nincs elrántva akkor ketté harapja... Ha beengedem hozzá és én is ott vagyok velük, akkor nem bántja csak érdekesen bújik szorosan a macska mellé és nem engedi mozogni. Ha pedig a macska hirtelen mozdul a kutya azonnal rohan utána. Néha a fülét is megrágcsálja de egyébként nem bántja de nekem elég gyanús a viselkedése....(ez a keverék) A pulit még nem igen próbáltuk még ő igen félős a régmúltja miatt... De 2x olyan hamis is...A kertbe még nem lett elengedve de persze még csak 1,5 napja van itt a cica. Szerintetek van esély?

2013. júl. 29. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Simán. Megtanulja, hogy a háztetőn a helye és kész.
2013. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nincs.

Egyátalán hogy van neked ennyi kutyád? Minek? Miért ilyen hamisak? Ha magukra hagyod bántani fogják a macskát, mindenképp különítsd el tőle (néha mutasd meg nekik). Ha elfogadják mégis látni fogod. Szorosan mg azért bújik a kutya hozzá (a macskához) hogy könyebben le tudja tablózni ha mégis menekülőre fogja a macska. Amúgy a pórázt nem találták még ki nálatok? :D

2013. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért neveltétek őket macskák ellen?
2013. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy ennyi? 2db kutya van 1 macska. De póráz nem kell esetleg majd kint. Igen én is erre gondolok hogy azért vab olyan szorosan melette.Én azért pici esélyt látok..
2013. júl. 30. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!