Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti neha nem unjatok a kutyaset...

Ti neha nem unjatok a kutyasetaltatast?

Figyelt kérdés
Ne ertsetek felre imadom a kutyam meg minden, de semmivel nem tudom feldobni a setakat. A kornyeken alig vannak barataim, inkabb a varosba vannak sokan igy itt senki nem jon ki velem, az itteni kutyasok nem nagyon setaltatjak a kutyaikat igy mas kutyasokkal se tudok egyutt menni. Semmi kutyafuttato, semmi biztonsagos hely ahol elengedhetnem. Abbol all a seta, hogy masznalunk a kornyeken es mar minden fele voltunk, csak a megszokott utvonalakon tudunk menni. Seta kozbe nem nagyon tudok neki trukkot tanitani arra sose bir odafigyelni, csak a tanult trukkoket szoktuk gyakorolni. Viszont nekem neha ez mar unalmas, bar ha a kutya ezt elvezi akkor oke. De megis mivel tudnam feldobni a setakat?
2013. júl. 30. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha van időd, kedved menj el szomszéd városba 2-3 naponta és sétálj ott is :)


Én nem a sétáltatást unom,hanem a környéket. 10 éve lakunk itt,minden helyet/útvonalat ismerek.Nálunk sincs normális kutyás 1-2 kivételtől eltekintve,de ők meg annyira más idő pontban sétálnak,hogy ritkán futunk össze.

A barátaim/haverjaim meg másik városba laknak és ők nem sétáltatnak kutyát vagy ritkán,mert udvarba van tartva.

Már gondoltam,hogy át hévezek Mogyoródra és sétálok ott a kilátóhoz mivel csak 3 megálló szóval nem nagy távolság,lehet még a kallert is megúszom :D

Csak nem tudom magam rávenni :D

Mondjuk én húgommal sétálok szóval nem teljesen egyedül.


Esetleg keress rá a neten hátha vannak környékbéli kutyások akik mondjuk más időpontban mennek mint ti,de ugyan úgy egyedül sétálnak.Szerintem egy próbát megér.

Én is ezt csináltam,de a legtöbb nagytestű kutyás volt akik nem jöttek ki a kicsikkel.Nekünk meg 2 kistestű kutyánk van.

2013. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Lehet, hogy inkabb enis a kornyeket unom. Van egy-ket kutyas a kornyeken, de ok idosebbek es dolgoznak es mivel kertes hazban laknak igy nem mennek ki minden nap, vagy csak egy gyors setara, azert meg nem hivnak ki. Kb. Havonta egyszer kijutunk egyutt, de ennyi. Van egy baratnom, de az o kutyaja nem jon ki az enyemmel.
2013. júl. 30. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én akkor pont az ellentétetek vagyok, mint az első válaszoló, vagy kérdező. Én nem a környéket unom, hanem néha a kutyáimat. Az egyik az olyan hogy akármennyit is megyünk, erős teste miatt nekifeszül. Vele nem lehet andalogni sem, csak menni menni és menni. A másik kutyám viszont szegény lassan jön, baktat, meg-megáll, vele meg már megunom az életemet ha 4 utcával arrébb érünk. Imádok velük sétálni, csak mivel én is egy átlagos járás tempójú fiú vagyok, a túl gyors se jön be és a nagyon lassú sem.
2013. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En az enyemmel mindig normalis tempoba tudok menni, bar egy picit turelmetlen igy kb. 5percnel tovabb nem allhatunk meg egy helybe, mert hisztizik, szoval max cipot kotni vagy inni allunk meg, semmi tobb. De hat ennyi baj legyen:)
2013. júl. 30. 14:39
 5/6 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
Csinálj belőle programot. Én szentendrei vagyok, van itt egy nagyon fasza patakpart, de hogy nekem se legyen unalmas, sétálunk a városban is, a közeli kiserdőben, kocsival meg lemegyünk a Pap-szigetre, a Duna-partra, volt, hogy bementünk a Városligetbe vagy a Luppa-tóhoz. Őszintén szerintem ugyanannyira élvezem én is a sétákat, mint ő, és nekem is fontos, hogy mindig legyen újdonság. Ha kocsival nem tudtok kimozdulni, menjetek busszal.
2013. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! A kutyam utalja a vizet pedig itt is van patak, de messzirol elkeruli:DD szivesen setalgatnek vele a varosban, de sajnos jogsim meg nincs 15 evesen, a buszozas meg nagyon draga. Ha bemegyunk a varosba mar oda-vissza 800ft es most egyszer-ketszer belefer, de rendszeresen nagyon sok lenne.
2013. júl. 30. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!