Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hullik a 9 és fél hetes...

Hullik a 9 és fél hetes golden retriever kutyám szőre. Szerintem ez ilyen korán még nem kéne, mi lehet a baja, vagy ez normális? Aggódom miatta.

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Le fogja váltani a kölyökszőrét.
2013. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj de jó. Rendben. Köszönöm a válaszod
2013. júl. 30. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de én az első válaszolóval nem értek egyet. Igaz, hogy goldenem nem volt, hanem skót juhászom, de az 23 éve, most van a harmadik. A kölyökszőr váltása fokozatos, a gazdi számára szinte észrevehetetlen, nem látni, hogy hullik, ráadásul később is kezdődik, inkább az 5. hónap környékén leghamarabb. Szóval a kutyusodnál én inkább valami bőrproblémát, esetleg allergiát gyanítanék kapásból, hormonális gond is okozhat szőrhullást, de nem hiszem, hogy az volna ilyen fiatalon. Szerintem megérne egy konzultációt egy állatorvossal.
2013. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! nekem van egy 5 éves Goldim. Már kicsi korában is hullott a szőre, ahogyan most is. és most, hogy nagy meleg van így még jobban. Mivel hosszabb szőrű kutya, szerintem nincs okod a pánikra. Valamint van egy 3 hónapos Shar-pei-em, eddig egyáltalán nem hullott a szőre de most, hogy meleg van, neki is elkezdett. Szóval nem hinném, hogy baja van. De persze nem vagyok szakértő, meg orvos sem, úgyhogy tedd azt, amit jónak látsz.
2013. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vedlik,ne aggódj!
2013. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!