Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pulit lehet lakásban tartani?

Pulit lehet lakásban tartani?

Figyelt kérdés
50 nm-es lakásban lakunk ketten, én a nap nagy részében itthon vagyok, itthonról dolgozom. Így napközben többször is ki tudnám vinni, hétvégén sokat kirándulunk. Szóval a mozgás résszel nem lenne gond. Van valakinek tapasztalata pulival lakásban? L23
2013. júl. 30. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet.Én ismerek pulikat akik lakásban élnek, 2 szép hosszú zsinóros szőrben tartottakakt.
2013. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Több helyen olvastam, hogy terelő magyar kutyát nem ajánlott lakásban tartani. Az igazi vágyam a komondor lenne, neki nyilván nem való a lakás. :) De a puli olyan, mint a komondor kicsiben (legalábbis kinézetre). Eddig dobermann és keverék kutyánk volt, pulival nincs tapasztalatom. Bármilyen infó érdekel.
2013. júl. 30. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:

A puli igatós, de úgy istenesen. Nem hiszem, h fognak nektek örülni a szomszédok (gondolom nem kertes ház, mert akkor nem jönne szóba a benti tartás).


Én nem ajánlom.

2013. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen társasház, van egy kis kert is, de nap közben lakásban lenne, nem ki-be járós lenne. Az ugatásról én is olvastam. De mivel a nap nagy részében itthon vagyok, talán nem ugatna annyit. Vagy mégis?
2013. júl. 30. 16:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukámék szomszédjában egy puli van. Ha nem imádnám annyira azt a kutyát, és úgy kompletten az állatokat, már rég indíttattam volna egy birtokvédelmi eljárást anyámék nevében.
2013. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szomszédunkban van egy puli, a nap 24 órájában üvölt. Utálom. Nem lehet tőle semmit sem csinálni. Csak ez azért van mert két őrült gazdája van ( szó zerint azok nem csak furák)... Nekem mudim van, szerintemk ha nem járnánk ki az utcára azt sme tudnák a szomszédok, hogy léteznek...

A kutyát meg lehet tanítani, hogy ne ugasson. Ilyen egyszerű. Az pedig téves infó, hogy magyar terelőkutyákat nem ajánlott bent tartani. Nagyon is ajánlott, ugyanis nekik mindenük a gazda és imádnak vele lenni, a munkájukból fakadóan. Nem véletlen, hogy a legtöbb ember aki komolyan foglalkozik ezekkel a kutyákkal (tenyésztő stb), az bent vagy bent is tartja őket.

2013. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerek pulit, ami szinte nem is ugat, csak akkor ha kutya vagy idegen megy el a házuk előtt.
2013. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!