Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon kutyakiallitaso...

Magyarországon kutyakiallitason hányféle szervezetnél érhet el championatust egy kutya?

Figyelt kérdés
A másik kérdés pedig az hogy Yorkshire terrierem szore rövidre van vágva de torzskonyves, hol indulhat így, rendesen is vagy csak hobbiban? Hol vannak hobbi kiállítások? Romániából mennénk ezért szeretnem előre tudni.
2013. júl. 30. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia én is romániából vagyok, a szervezetnél mire érted? Bármelyik kiállításon megkaphatja, ha összegyűltek a megfelelő címei, vagy egy Cacib kiállításon, ha mindkét nap Cacibot kap. Ha a yorki szőre rövid nem nagy eséllyel indul, inkább várd meg míg megnő és utána vidd, hobbykiállítás nincsen.
2013. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meoe vagy Mksz kiállításokon érhet el címeket. Rövid szőrben felesleges nevezned semmi esélye sincs még ha kiemellkedő példány is. Az MKSZ kiállításain hobbi osztályba indíthatod ott esetleg érsz el vele sikereket... Meoe kiállításokon esélytelen! Esetleg még ha van tájjellegű kiállítás oda szoktak rövid szőrben yorkit nevezni de ha hosszú szőrűvel indulsz akkor az is esélytelen! Mksz kiállításokat itt [link] megtalálod!
2013. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok ha kérdésed van nyugodtan írj üzenetben is:-)
2013. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak kiegészítés képpen, egy champion címhez a meoe szervezetnél 2cacib és 2 cac cím kell, ami minimum 4 kiállítás de nagyon jó kell, hogy legyen a kutyád ha 4 nevezésből champion címet akarsz neki, és mint írták rövid szőrrel esélye sincs.
2013. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi az nem baj ha nem fajtagyoztes csak azért meg nem nevezek hogy kikuldjek.
2013. júl. 31. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:
kiküldeni nem fogják csak nem kap jót (első vagyok)
2013. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!