Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát javasoltok,...

Milyen kutyafajtát javasoltok, amit otthon lehet hagyni egyedül 8-10 órára?

Figyelt kérdés
Panelházban lakok, egyedül. Nem feltétlen kis termetű kutyára gondoltam, közepeset jobban szeretnék, nagy termetűnek meg gondolom túl kicsi maga a lakás.

2013. júl. 30. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
magyar agár. édesen alszik, amíg nem vagy otthon, aztán jöhet a futás, ha hazaértél :) nagyobb termetű kutya, úgyhogy a húgyhólyagja is bírja pisilés nélkül addig.
2013. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kölyköt semmiképp! Azokat nem lehet ennyi időre magukra hagyni, már csak azért sem, mert 4szer kell enniük.
2013. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy alaposan lefárasztott kutyát.
2013. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
13%

Szia!

A beagle bírja társaság nélkül is, de ahogy hazaértél vidd sétálni/futni!Ha betanítod szobtisztaságra még jobb.

U.I.:

A bichon bolognese is jól bírja

2013. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Az hát, beagle....Aztán a fél életét rákölti a javításra.
2013. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én csak saccolok pár fajtát, de lehet hülyeség amit írni fogok. Majd a pontozásokból kiderül :D

Ha nagyobb fajta, akkor az Amerikai akita: nincs olyan nagy mozgásigényük, szóval szerintem nyugodtan magára hagyhatod, amíg dolgozol. Persze csak addig, hiszen attól függetlenül nekik is kell a rendszeres mozgás.

Közepes méretű: Csau-csau

Kisebb testű: Angol bulldog. Végig aludná szerintem amíg nem vagy otthon.

De tény, hogy már felnőtt kutyával jobban járnál. Ha meg nem ragaszkodsz fajtatiszta kutyához (mivel egyrészt nem olcsó, illetve nem is ragaszkodsz semmilyen fajtához)

Menhelyen biztos találsz olyan kutyát, akit 8-10 órára magára tudsz hagyni a panelban, és amikor hazaérsz boldogan ugrik majd a nyakadba.

2013. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8%

Hát én mondok egy nagy testűt amiinek a szőrével ha van kedved foglalkozni és a napi mozgást meg tudod adni neki lakásban is elvan az újfundlandi hatalmas kutya de legjobban csak lustálkodni szeret.

tessék egy videó erről a fajtáról.

[link]

2013. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
10%
Little Red neked volt beagle-d?Mert ha nem akkor nem tudhatod hogy milyen...a válaszod pedig nem érdekel.Amúgy ha volt akkor biztos nem tanítottad be.
2013. aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%

baxátomk már meg le pointoztok engem mert egy nyugodt természetú nagy testű kutyát ajánlok panelba és miértne a szőrén és méretén kívűl fel tudtok hozni elene valami elen érvet?

Egy bigul vagy egy vizsla még anyira sem való panelba mint egy újfullandi pont a vadázs kutyákat ajánjátok panelba és még engem kell lepontozni!

Mileőt a hejes írással kötekednétek lexarom most már tényleg felhúztatok ezzel!

2013. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sosem volt beagle-m épp azért, mert lelőhetetlen, hiperaktív kutya.
2013. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!