Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kedvenc kutyatrükkötök?

Mi a kedvenc kutyatrükkötök?

Figyelt kérdés
Szeretnék új trükköt tanítani a kutyáimnak, de most nincs ötletem. Szerencsére nagyon szorgalmasak, így idősebb korukban is, élvezettel csinálják és sok trükköt tudnak már :)) Neked mi a kedvenced?

2013. júl. 30. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretném azt megtanítani a rottimnak, hogy lelövöm és elfekszik, de úgy, hogy előbb felemeli a mancsát (kezeket fel!), aztán a második jelre fekszik le és dől el. Láttam régebben hogyan tanítják, de nem találom azt a videót :/
2013. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Valletta ***** válasza:
Pont azt a trükköt akartam írni, amit az első írt. Én fektetésből tanítottam, egyszerűen elhúztam az orra előtt a falatot, hogy hátra kelljen feküdnie érte és erre klikkeltem. Nagyon hamar magától is csinálta, állásból is, persze a farokcsóválás elárulja. :)
2013. júl. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem az amikor lelövöm és amikor bele ugrik az ölembe parancsra:)
2013. júl. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én megkérdezem a kutyámtól, h "Szeretsz?" és bólogat XDD
2013. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Valletta ***** válasza:
Utolsó, ez nagyon jó! Hogy tanítod?
2013. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a lelövős trükköt már tudjuk, nekem is nagy kedvencem :)) Első, erre a videóra gondoltál? http://www.youtube.com/watch?v=PX6fWx8ckag&list=TLpy_6NMhOK44 AZ ölbe ugróst is nagyon szeretném megtanítani, de az a helyzet, hogy németjuhászaim vannak XD
2013. júl. 31. 14:39
 7/8 A kérdező kommentje:
A bólogatós nagyon jó!!!
2013. júl. 31. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyforintos apportírozás a legmenőbb, bármilyen sima felületről felnyalja az eb, de mondjuk azt csak a higgadtabb kutyámmal merem csinálni, a kicsi biztos lenyelné :D
2013. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!