Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan? Bővebben lenn

Hogyan? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
Van egy korcs kutyám. 1 évig kinn tartózkodtam Németországban. A kutyámat, pedig a nagyszüleimnél hagytam. Mire letelt az egy év, a kutyám megváltozott. Régen tudta a parancsokat, pl ülsz fekszik... De tisztában vagyok vele hogy elfelejtette ezeket, de sajnos más irányba is megváltozott, például ha megakarom simogatni fél, vagy esetleg morog. Nagyszüleim állítása szerint törődtek vele. Hogyan kaphatom vissza régi kutyámat?

2013. júl. 30. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha korcsnak hívod, akkor jobb is neki, hogy elmentél... :/
2013. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elkezded újra úgy nevelni, mintha új kutya lenne. Bár igen furcsa, hogy egy év alatt ennyire elfelejtett a kutyád. Kivéve, ha fiatalon hagytad otthon.
2013. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Korcs a fajtája, keverék...
2013. júl. 30. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:

A korcs nem keverék, hanem olyan kutya, akinek valamilyen fejlődési rendellenessége van (legalábbis "orvosi nyelven". Nekem is van keverékem, de sosem korcsoznám le.

Amikor 2 éve nyaralni voltunk, a kutyánkat menhelyre adtuk be, csak egy hetet volt ott, mégis olyan volt, mintha más kutyát hoztam volna el. Pórázon húzott, parancsokat nagyjából elfelejtette... Gyakorolj vele sokat, egy év nem kis idő.

2013. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem mindegy minek hivja? Egyébként régen valóban a korcs volt az elterjedt. nincs ebben semmi, legalábbis a kutya biztosan nem fog megsértődni. Valami biztosan történt vele, h félős lett a kutya. Kérdezz rá, hogy sétálni vitték-e , illetve előfordulhatott, hogy a keritésen keresztül piszkálták.
2013. júl. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!