Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lányok nektek miért jönnek be...

Lányok nektek miért jönnek be a kutyás srácok?

Figyelt kérdés
van egy border collie kis kutyám , és amióta megvan 6 lánnyal ismerkedtem meg akikkel napi szinten beszélek, és még mindig állítanak meg mikor kutyával vagyok. nekem nem ez volt a célom , hogy majd kutyával járok csajozni, őszintén nem is kell most barátnő. engem az érdekelne hogy nektek miért tetszenek a kutyás srácok. Köszi szépen!
2013. júl. 30. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem te tetszel, hanem a kutyád. Nagyon bírom a bordereket :)
2013. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert akinek kutyája van és foglalkozik is vele, nem csak kicsapja az udvarra, annak van lelke. Ennyi.
2013. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2. válaszolóval
2013. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, annak van lelke. Én össze sem jönnék olyannal, aki nem szereti a kutyákat! Nekem is a kutya a mindenem, ezért alap dolog nálam ez.
2013. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha egy srác normálisan foglalkozik/bánik a kutyájával, az sokat elárul róla :)
2013. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pl. nem jönnek be az ilyen srácok, nem állítanám meg őket, mert nem szeretem a kutyákat.
2013. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem meg csak azok a lányok jönnek be akik szeretik a kutyákat. meg azok az embereket tisztelem. azért mert rengetek olyan emberrel találkoztam akik szeretik a kutyákat és nem csak az a megállapításom hogy nekik van a legnagyobb lelkük de az is hogy ők értelmes emberek , nem bunkók szóval.... pl sok állatorvos normálisabb mint egypár ember orvos.
2013. júl. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha egy ember szereti a kutyáját és foglalkozik vele az csak jó ember lehet. (főleg ha Border-e van)
2013. júl. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pontosan, azért amit előttem már elmondtak. :) ha látom hogy egy srác foglalkozik a kutyával, sétál vele stb, az nem lehet egy szívtelen... :) imádom az olyan pasikat, akik ugyan úgy szeretik az állatokat, mint én :D 16/l :)
2013. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!