Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bullterriernek miért kell...

A bullterriernek miért kell ilyen drága tápokat venni?

Figyelt kérdés
Pl. Brit Care, meg ehhez hasonlók

2013. júl. 31. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem csak nekik kéne drágább tápot adni:)

a drágább tápok elvileg egészségesebbek jobbak az olcsóbbaknál

2013. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Àlltalában érzékeny az emésztésük, és hajlamosak az allergiára ezért ajánlanak nekik jó minőségű, lehetőleg hipoallergén tápot. Mondjuk a brit care még nem is olyan drága, vannak ennél sokkal drágábbak is.
2013. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom, mármint gondolom :) Csak az lenne itt akkor a lényegre törő kérdés, hogy tudtok e olyan tápot egy bullterrier fajtájú kutyának (nem olyan tápra gondoltam ami ennek a fajtának jó) ami nem drága! De jó minőség (?)
2013. júl. 31. 14:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A "drága" tápokkal olcsóbban jössz ki,ha alapból van egy egészséges kutyád.Mivel azokban több a beltartalom így kevesebbet kell belőle adni,így tovább tart.


Mellesleg az olcsó teszkós tápok és társaik inkább méregnek számítanak,mint ahogy a kevésbé olcsó pedigree,chappi és társai is.Azokon csak a reklám árát fizeted meg,a kutyádat ugyanúgy minőségtelen dolgokkal tömöd.


És jól írta az első,nem csak a bullterrierek kellene normális minőségi kaját adni,hanem az utolsó kis keverék kutyának is,mert hozzá tartozik a kutyatartáshoz,hogy a számára lehető legjobb ételt biztosítja a kedves gazda.


Mint ahogy a gyermekednek sem 0-24 mekis cuccokat adsz.Jobb esetben.

2013. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ha jó helyről, veszem/rendelem akkor a brit care nak mennyi körülbelül 15kg ?
2013. júl. 31. 14:16
 6/10 A kérdező kommentje:
mármint az ára
2013. júl. 31. 14:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 kutyáo van 2 keverék és 1 boxer, mindhárom Brit Caret kap:-)

A zoofastról rendelem 12 kg kb 10500 ft, nállunk kb 1 hónapra elég 2 zsák, a kutyák átlag 25 kg-ak.

2013. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és a josera? Az drágább?
2013. júl. 31. 14:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem de nem is annyira jó. Nézelődj :-)

[link]

2013. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én bullterrierjeimnek a sima Brit tökéletesen bevált,nem drága és az allergiásnak sincs tőle baja.
2013. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!