Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fel lehet vágatni még egy...

Zsolt81 kérdése:

Fel lehet vágatni még egy staford fülét valahol?

Figyelt kérdés
Tudom h már nem lehet ilyet ,mi sem akartuk csak a kutyusunknak nagyon felemás füle lett (egyik sokkal nagyobb mint a másik)ezért szeretnénk.
2013. júl. 31. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, ha szaporítótól vesz az ember pár ezerért kutyát.

A fülvágás illegális, úgyhogy ezt ki is verhetitek a fejetekből. Fogadjátok el így, gondolom nem kiállításra járkálsz vele, hanem családi kutya.

Az enyémnek meg van egy kis tokája, akkor most rohanjak vele plasztikai sebészhez?

2013. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, biztos van olyan orvos, amelyik megcsinálja.

Bár én még egy staffordot és egy cane corsot se láttam szép füllel (vágottan). Nem azért, mert ellene vagyok, hanem mert egyszerűen csúnyán vágják :/

2013. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Éppen azért nem látsz,mert már csak pénzéhes sarlatánok vállalják.Normális állatorvos egyrészt nincs rászorulva a csonkítás árára,másrészt nem kockáztatja a praxisát valami divatmajom idióta miatt.
2013. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak mostanában nem látok, hanem soha nem láttam még szépet!
2013. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Azért nekem olyan furcsa, hogy ameddig lehetett vágatni, addig senki se szólta le, aki ilyen kutyát tartott és vágott füle volt, de most, hogy már nem lehet, most mindenki hirtelen nagyon okos és nagy állatvédő lett :D
2013. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,szerencsére.
2013. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem régen is sokan elítélték az ilyesmit (én is), és változatlanul elítélik, csak most már - végre - jobban odafigyelnek ezekre.
2013. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A dobermann és a cane corso szép vágott füllel, de a staffik nekem sem tetszettek soha vágott füllel.
2013. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én már azelőtt is elítéltem.
2013. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A betiltását nem értem mert komoly traumát nem okoz a kutyának pár napig viszketet neki és kész..


Dobik, argentin dogok nagyon hülyén néznek ki vágatlan füllel nekem kifejezetten nem tetszenek. Stafok meg az idióta füleikkel max egy humormagazinba mennének el.. dehát ez van ez a törvény. Olyan kutyát kell venni ami jól néz ki origi változatában.

2013. aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!