Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutya...

Szerintetek milyen kutya lenne jó?

Figyelt kérdés
Be szeretnék vállalni egy kutyát.Valami családi kutyára gondoltam.Olyan kéne ami nem annyira fogékony a betegségekre.Kertes házban lakok.Van van itt erdő,mező és nem egy pici városban élek.Csak hát,a környék tele van ugató kutyákkal akik az életben nem láttak pórázt :(.A méret mindegy csak az ár ne legyen nagyon magas mint pl.ír farkaskutya.Szeretek mozogni,túrázni,járkállni de néha,főleg ebben a melegben punnyadni.A városban ahol lakok nincs kutyasuli,de viszont,unoka tesóm,kutyaimádó és nagyon ért a kutyákhoz.Két gyönyörű,okos husya van,akikkel már szép helyezeteket értek el országos versenyeken.Anyukám nem dolgozik igaz,állást keres csak nem kap:|.Valami jó ötlet?Első kutya lenne.Kis tapasztalatom van.Az ár lehetőleg ne legyen a csillagos ég.

2013. júl. 31. 21:19
 1/4 anonim válasza:
A németjuhász szerintem nagyon jó választás. Vagy golden retriver, mert családszerető fajtáról van szó. A magyar vizslának viszont nagyon nagy a mozgásigénye. De nem muszáj fajtatiszta kutyát venned, menj el egy menhelyre, nézz körül, kérdezd ki a gondozókat a kutyák szokásairól. Voltam önkéntes, tudom, hogy ki lehet ismerni egy kutyát (ha kiengeded a kenelből, melyik kezd el futni, vagy összeverekszik a többivl stb). :)
2013. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Gyepmesteri telep van.Hát, időm lenne sétálltatni minimum 2 órát egy nap.
2013. júl. 31. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
labrador,puli,angol cocker, drótszőrű magyar vizsla (én azt jobban szeretem)
2013. aug. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!A magyar vizsla aranyos :)
2013. aug. 1. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!