Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha letudom nyomni a tesóm...

Ha letudom nyomni a tesóm kutyáját, akkor egy kutya támadást is túlélek?

Figyelt kérdés

Szoktam kamuból bunyózni a kutyájával tesómnak. Némnet bxer, és van ereje.

Ha el tudok előle ugrani mielőtt nekem ugrana, akkor egy ÖV-s kutya elől is eltudok időben ugrani?



2013. júl. 31. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos :) Minden kutya más.
2013. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Más ha játszik, és más ha tényleg támad.
2013. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyrészt a kutyatámodások jelentős részében nem egy kutya támad, hanem csapatban. Másrészt az a kutya játékból birkózik nem támaádsi szándékkel. A kettő között ég és föld a különbség.
2013. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért más egy ismert kutyával poénkodni, mint egy képzett kutyával. Ha neked indulna egy nagy roti kétlem hogy sokáig ugrándoznál!
2013. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Az hogy a kutya játszik vagy támad két külön dolog, marha jó nézegetni hogy a segédre ráugrik a kutya és cincálja a csibészkart, viszont csibészkar nélkül nem lenne olyan vicces a dolog.

Szóval szerintem ne próbáld ki.

2013. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Gyere próbáld ki, hogy az én kutyámtól el tudsz e ugrani.

Ha sikerül neked, fizetek egy korsó sört.

2013. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Imola Ágnes ***** válasza:

A tesód kutytája ismer, ezért nem támad, csak játszik. Egy átlag kutya esetében is, az először a fogát használná, nem hiszem hogy könnyedén elbánnál vele. ÖV kutyáknál pedig szerintem egyértelműen nem lenne mit tenned. Nézd meg ezt a videót...ezek OV kutyák... http://www.youtube.com/watch?v=QlR2jyIG_P8

Az a lényeg hogy ki vannak képezve arra, hogy ne ijedjenek meg semmitől, célozottan támadjanak, ne eresszenek csak parancsra...

2013. aug. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hehe, a bilibe lóg a kezed :D

Ha a tesód kutyája nem játszana, hanem tényleg Rád támadna, akkor kb esélyed sem lenne.

2013. aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!