Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyák ajánlotok?

Milyen kutyák ajánlotok?

Figyelt kérdés
kertesházban élünk már van egy tacsink(szuka).Szeretnék egy közepes testű kutyát olyat akinek nem kell olyan sokat foglalkozni a tisztántartásával,szeressen sportolni, sokat mozogni legyen gyerek barát és inkább 1gazdás persze a családot azért felismerje :D
2013. aug. 1. 09:22
 1/7 Imola Ágnes ***** válasza:
A leírás alapján rotit mondanék. De örökbe fogadhatnál egy keveréket is, az mindíg jó döntés.
2013. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
örökbefogadás jó ötlet, azok olyan hálásak.
2013. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

rotit mint közepes testűt ? :D


A leírás alapján amúgy viccen kívül a pit jutott eszembe.


de ebbe a kategóriába nagyon sok kutya belefér amúgy neten nézz utána a közepes testű kutyáknak és kész. Esetleg pontosíts

2013. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Na jó, a leírás alapján roti, kivéve a máretet:)))
2013. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mudi? A fajtamentőknél vannak jelenleg gyerekbarát, családban szocializálódott kutyusok. Oltva, féregtelenítve, ivartalanítva. Teljesen erre a fajtára illik a leírás. A mudimentők mindenre letesztelik a védenceiket, amire csak lehetséges, különféle háziállatokra, kisebb-nagyobb gyerekekre, más kutyákra, így nem érhet meglepetés, nem hallgatják el az esetleges kellemetlen tulajdonságaikat sem. Ha nem sikerül beilleszkednie nálatok, akkor pedig visszaveszik őt. Mivel nagyon éber kiskutyák, ezért házőrzőnek is jók, és ők már meg vannak rá tanítva,hogy fölöslegesen ne zajongjanak.

[link]

2013. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Közepes testű (legalábbis a rotihoz képest közepes, a mudihoz képest meg nagy:D), egyszerűen ápolható, mozgékony, gyerekbarát nekem a vizsla, de ő meg nem igazán egygazdás. Bár láttam már olyat is, ez egyedfüggő is meg azon is múlik, hogy ki milyen arányban foglalkozik a kutyával.
2013. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem nos nekem nagyon tetszik a németjuhász,bernipásztor,és a border collie a házunktól(falun élünk) van 1km-re egy ingyenes fürdő tó,valamint a másik irányba 1km-re egy kb 100 hektárnyi "senki földje" csak néha viszik ki oda a bárányokat legletetni
2013. aug. 1. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!