Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyatáp a jobb a...

Melyik kutyatáp a jobb a Chappi vagy a Happy Dog?

Figyelt kérdés
Talán sokaknak ez egyáltalán nem kérdés, és nekem sem volt mostanáig, de elnézve az összetevőket a Happy dog sem egy hű de jó minőség, legalábbis nekem a húslisztről nem a minőség ugrik be először. A Chappi-ben legalább valódi hús van, ha kevesebb is, mint a HD-ben húsliszt... (Igaz omega 3-6 meg ilyesmik nincsenek benne.)

2013. aug. 1. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a chapiben még hús sincs :D azt nem tudom hol olvastad hogy van benne.
2013. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kettő közűl a happy dog, de abban az árban már kapsz jobbbat is. Joserát vagy Brit Premiumot igaz azokat főként neten tudod rendelni.
2013. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első: a Chappi-ben 4% van. (Itt kb. ki is merül minden "pozitívuma".)
2013. aug. 1. 09:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hús és állati származékok nem egészen húst jelent, hanem tollat csőrt esetleg olyan csontot amin lehetett egy cafat hús.. de ide sorolják a véres forgácsot is.


A húsliszt az legalább egyszer hús volt :)

2013. aug. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem kérdés, a Happy dog sokkal jobb.
2013. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha ebből a kettőből kell választani akkor a Happy,bár az is egy kalap túró.

Viszont hasonló árban,valódi minőséget is kapsz Brit Prémium formájában.

Nézelődj a petissimo weboldalán!

2013. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
szerinted a hús, hogy kerül a tápba? belenyomkodják? a táp egy kemény, száraz dolog tehát a hús ami belekerül is ilyen kell, hogy legyen... tehát liszt, minden tápba szárított porított hús kerül
2013. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom minden előttem szólóhoz, nézz szét alaposan a márkák között: vagyis bizony el kell olvasni az összetevőket, aztán jöhet az ár szerinti szelektálás.

Ha ezt mind végigcsinálod, garantálom, hogy pislogni fogsz rendesen:)

2013. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Valódi hús=húsliszt. Egy száraz tápba hogyan tennének igazi húst? :) Az én kutyám aki most 10 éves, anno Chappin nőtt fel, mivel akkoriban nagyjából az volt az egyetlen jó minőségűnek számító táp. Hála Istennek soha nem volt beteg, tehát nem lehet olyan rossz a Chappi. Most is vegyesen kap Chappitől a Happy Dogon át a Royal Caninig és persze minden főtt ételből kiköveteli a részét. Annak ellenére, hogy nem éppen a mostani "adjuk a legjobb tápot a kutyának" elv szerint étkezik, nagyon megdícsérte az állatorvos, hogy mennyire fitt és egészséges. Egyébként én még mindig azon az állásponton vagyok, hogy az emberhez hasonlóan a kutyának sem jó az egyoldalú táplálkozás, a legjobb, ha többféle tápot/konzervet kap, ő majd úgyis eldönti melyiket hajlandó megenni. :) Egyébként egyetértek az előttem szólóval, a Brit, vagy éppen a Chikopee még nem horror-áras kategória, és nagyon jó minőségűek.
2013. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen Happy Dog!

Attól sem vagyok elájulva,de a chappitől lényegesen jobb.Már ha csak megszagolod,lényegesen nagy különbséget vehetsz észre a kettő táp között.

2014. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!