Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor én és a kutyám kettesben...

Téékáá kérdése:

Mikor én és a kutyám kettesben sétálunk minden rendben megy, ha valaki más is csatlakozik hozzánk akkor elkezd húzni és kevésbé kezelhető, miért?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert érzi, hogy nem rá koncentrálsz, esetleg frusztrál a másik személy jelenléte. Engem pl. a párom frusztrál, ha jön velünk, akkor általában az enyém is tör ki előre.
2013. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hehe, én fordítva vagyok. A kutyám amolyan bóklászó típus, vagyis egy fűszál, egy bokor fél óra szaglás. Az orra folyton a földön.

Alig várom, hogy találkozzunk ismerőssel, akinek szépen sétáló "gyalogkakukk" a kutyája, mert akkor az enyém is fölveszi a tempót és akkor valóban séta van.

2013. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Az egyik ok szerintem, hogy egyedül türelmesebb vagyok és jobban figyelek rá, még a séta első pár percében korrigálom a dolgokat, ha valami nem tetszik (lefordulok másik irányba, lassítok, bármi) és utána már végig minden oké. Ha a párom velem jön, ezt nem mindig teszem meg, mert ő haladósabban szeret menni, a kutya meg hamar megérzi, hogy most van esély kicsit rendetlenkedni.
2013. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!