Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az embert a saját kutyája...

Az embert a saját kutyája ugatása miért nem zavarja?

Figyelt kérdés

Ezt vettem észre. Sokan pihenni akarnak, ugatnak a kutyák, de a sajátja ugatása nem idegesíti, csak a másé.

Miért?



2013. aug. 1. 18:54
 1/7 Valletta ***** válasza:

Szerintem nem tudnak vele mit kezdeni és nem vallják be, hogy az idegeikre megy.

Én nem szeretem ha az enyém hosszan ugat (csak akkor, ha történés van, mivel kilát a kapun), olyankor rászólok vagy behívom.

2013. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
én utálom ha a kutya ok nélkül ugat, és idegesit a sajátjaimnál is. Mondjuk sokszor van, hogy játszanak és közben ugatnak, de leállitom őket, hogy a szomszédokkal ne legyen gond. Még igy is, hogy nálunk van csend éjjel egyedül az egész utcában. ha valami vircsaft volt, rögtön nekem pattognak, mert tudják, hogy nálam sok kutya van.Mindig abba gondolok bele, ha én lennék egyedül, és egész nap kéne hallgatnom a szomszéd kutyáját, akkor zavarna. Igy nem engedem az enymeknek sem, hogy örjöngjenek. Minden nap megyünk a határba, ott ki lehet engedni a gőzt!!! ugatni meg lehet a kutyaiskolában:)
2013. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem igenis idegesít, ha a kutyám "ok nélkül" (neki mindig van rá oka ugye) és sokáig, egyhuzamban ugat. Rá is szólok és abbahagyja.


De pl. a szomszédunkban van egy német juhászkutya meg valami keverék. Na ők állandóan ugatnak, vergődnek a kerítésnél, az enyémekkel is balhéznak folyton és a gazdája szinte sose szól rá, csak ha már látja, hogy nagyon pipa vagyok. Azokat a kutyákat soha nem sétáltatják, tehát érthető, hogy valahol le akarják pörgetni magukat, de ettől még nagyon bosszantó, hogy nem szólnak rájuk és ha az én kutyáim is ezt csinálnák, keményen tiltanám őket. Ki nem állhatom mikor egy kutya majdnem lebontja a kerítést.

2013. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem pont az enyém zavar csak, mert bennem van hogy biztos az enyém zavar másokat is. Próbálom elhallgattatni ha szükséges. Hála Istennek nem nagy csaholósok a szomszédságban élő ebek sem, így csend van
2013. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan azt akartam írni mint az utolsó.:D
2013. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeretem és ez elfogultá tesz.Ennek ellenére,tudom,hogy zavarhat másokat,ezért nincs felesleges ugatás,letiltom.
2013. aug. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak normális gazdák,de én kifogtam a legbunkóbbakat.Szerencsére már nem lakom ott.Még csukott ablaknál sem lehetett aludni mert visszhangzott a környék az ugatástól.A gazdik meg vastagon tettek rá.Az egyik tuskó mikor szóltam neki nagyképűen azt mondta hogy az a dolguk.De a csúzli menevelte őket!:)
2013. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!