Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavám van. Milyen táppal...

Csivavám van. Milyen táppal etessem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Amíg nem válaszolunk, addig nem eszik szegény???
2013. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Acana, Orijen - ezek nagyon jó tápok.
2013. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó minőségű táppal.


Brit

Brit Care

Orijen

Belcando

Acana

Taste of The Wild

AZP


Ezek között nézzél szét,és amelyik a legkedvezőbb a pénztárcádnak azt válaszd.


A pedigree,chappi,friskies,maxi,morzsi,teszkós tápokat pedig felejtsd el,mert semmi olyan nincs bennük,ami a kutya hasznára válna.

2013. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak: ha jó helyről veszed a kutyát akkor szokás hozzá adni egy hétre elegendő tápot, hogy ne egyből az új tápot egye mert hasmenáse lehet, ami egy fél kilós kutyánál nagyon veszélyes mert kiszáradhat! Gondolom még a tenyésztőtől kapott tápot eszi. Talán gondolkozz mielőtt bunkó kérdéseket tennél fel!


Nekem 3 csivim van ők hills tápot esznek és meg vagyok elégedve vele, ugyanakkor etettünk kutyát Brit táppal is ami szintén jó volt. A kettő között van árbeli különbség is, amelyiket megengedhetitek magatoknak, bár egy csivi nem eszik sokat kb 1-1,5kg tápot havonta így a táplálása se egy nagy költség :)

2013. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Kaptunk tápot a tenyésztőtől, most még azt eszi. Voltunk ma állatorvosnál ő is a Hills-t vagy a Royal Canin-t javasolta. Megtudnád nekem mondani hogy a Hills-nek mennyi az ára\kg??? Köszi a választ..:)
2013. aug. 2. 19:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló!! Nem, addig nem etetem szegényt amíg nem veszek tápot, de majd csak egy hét múlva tudok.. Addig kibírja, ugye??
2013. aug. 2. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kimérve veszed piacon vagy ilyen helyen akkor 1200-1500ft Ha a fressben vagy boltban veszed akkor az egy kilós kiszerelés 1500-2000ft, persze ha nagyobb tételben veszed akkor szintén olcsóbb.
2013. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!