Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úszós videó alá zene? SOS!

Úszós videó alá zene? SOS!

Figyelt kérdés
Kellene valami nem túl pörgős zene a kutyám úszós videója alá. Semmit se találok! Please!
2013. aug. 1. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Na ne röhögtesd már ki magad, a googlen egy rakat zenét találsz, amit meg is tudsz hallgatni! Most komolyan ilyen életképtelen vagy???
2013. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezek szerint ilyen életképtelen vagyok... Meghallgattam már két rakat zenét, úgyhogy ha nem tudsz normálisan válaszolni, akkor húzz vissza tudod hova!
2013. aug. 1. 22:08
 3/9 anonim válasza:
2013. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zsuzsabazsa ***** válasza:

ma 22:09

Ez telitalálat.

2013. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én valami tök jó nyári vidám számot tennék alá. nem kell, a kutya uszás üteméhez keresni zenét. Ráadásul ha még az is felveszed, hogy ugrál meg pancsol, akkor még élvezhetőbb. A lassú zene unalmas, elunják az emberek a videot.


Itt egy tipp pl. :)


https://www.youtube.com/watch?v=i0oNkaGLfl8

2013. aug. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A 3-as linkje nagyon durva.... :O Azt inkább hanyagolom.


Utolsó! Én is valami nyárira gondoltam, de ki nem állhatom mikor nem megy a zene a videó gyorsaságához, vagy épp lassúságához. De azért köszi.

2013. aug. 2. 10:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul az enyémbe nincsenek ilyen pancsolások, inkább csak úszás, és egy két csobbanás.
2013. aug. 2. 10:38
 8/9 zsuzsabazsa ***** válasza:

Azért ez sem rossz. Bár van benne ének.


http://www.youtube.com/watch?v=bapNnxzukoE

2013. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi Zsuzsa, de ez nálam abszolút vesztes helyen áll! :)
2013. aug. 4. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!