Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most jártam állatkereskedésben...

Most jártam állatkereskedésben egy plázában és volt eladó kiskutya? Többi lent

Figyelt kérdés

Megkérdeztem menyibe kerül és hogy van e törzskönyve. Azt mondta mindene megvan és 250 euró. Rákérdeztem hogy törzskönyve is van-e? Mondta hogy mindene van, oltási könyv minden. Gondoltam nem világos, megkérdeztem, hogy olyan lap amin rajta vannak a szülei meg minden? Mondta az eladó hogy megvan neki mindene. Annyira nem volt hihető, ha megmutatta volna akkor persze elhittem volna.

Ezeknek a kölyköknek általában van törzskönyvük vagy nincs? És megér annyit? És tenyésztőnél mennyi?

Venni nem akarok, mert van kutyám csak nagyon kíváncsi voltam hogy mennyit kérnek egy ilyenért :P



2013. aug. 2. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Azt sem tudjuk, hol jártál. Azt sem tudni, milyen fajtájú kölyköt láttál. Akkor ki tudná neked megmondani, hogy van-e törzskönyve annak a kutyának és melyik tenyésztőnél mennyi lenne az ára?
2013. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 MrPifta ***** válasza:
26%
igen, volt.
2013. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Miért nem kérted el megnézni a törzskönyvet? Sok minden kiderült volna. Egyébként egyetlen TENYÉSZTŐ sem árulná ilyen helyen a kutyáját...

70-80 ezertől felfelé van kennelből is a kutya, ki venne már ilyen helyen???

2013. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Valletta ***** válasza:
27%
Mivel nem Magyarországon történt az eset, így nem tudjuk, hogy az adott országban milyen papírokkal árulják a kölyköket. Én Romániában azt láttam, hogy szinte mind nagyon túl fiatal, csoffadt, gyenge, letört - nem is csoda, hiszen a kölyökkorukat egy 1x1 méteres üres üvegkalitkában élik meg. Ettől függetlenül persze lehet TK-juk, de ugyan minek? Nem komoly helyről származnak, az biztos. Én a helyedben max. könyörületből vennék ilyen helyről kutyát, de ha meg menteni akarsz, kapsz ingyen is. Ja, hogy az nem néz ki fajtatisztának...?
2013. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Romániában történt spicc kölyök, szerintem japán spicc lehetett
2013. aug. 2. 19:50
 6/12 A kérdező kommentje:
és mint mondtam nincs szükségem kutyára már van egy csak érdekelnek ezek a dolgok.. szegény kölyök ott nézett a gyönyörű szemeivel, azt sugallva hogy tüntessem el innen :( sajnos nem hozhatok haza még egy kutyát :/
2013. aug. 2. 19:54
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Ha van törzskönyve, akkor reális lehet az ára.
2013. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
nem reális az ára, mert külföldön egy törzskönyvezett kiskutya minimum 600 eurótol felfele megy. Ez egy felvásárolt szaporitott kölyök:(
2013. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Akiteki ***** válasza:
67%
Pont úgy van törzskönyve, ahogy nekem nagydoktorim. Még a fajtájában sem lehetsz biztos, az eladó meg tuti azt sem tudja, hogy létezik fajta.
2013. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 MrPifta ***** válasza:
6%
Annak írom, aki lepontozott: A kérdés úgy szólt, volt-e eladó kiskutya, erre válaszoltam, hogy igen, volt, ezzel jelezve hogy a kérdező borzalmas helyesírással rendelkezik.
2013. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!