Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy oldjátok meg a kutyáto...

Ti hogy oldjátok meg a kutyátok futtatását?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 18:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Biciklihez rögzítem a pórázt és mehetünk, általában földutakra viszem, ahol el is lehet engedni.
2013. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Erdő mellett lakom, sok kutyással járunk esténként. Amikor együt fut a banda annál nincs jobb.
2013. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én is de mostanába nem merem,mert 1ik ismerősömet 50 ezerre büntették ezért a rend őrei!!
2013. aug. 2. 19:02
 4/21 anonim ***** válasza:
Csak főúton nem szabad bicikli mellett futtatni... bár az itteni rendőrök láttak már főúton is kutyával és nem szóltak (főúton juthatok el csak kutyás bnőmhöz).
2013. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az itteni rendőrök miatt semmit nem lehet.Csak szájkosárban,pórázon sétáltatni.Erdő mellett a körösparton sem lehet.Teljesen ellehetetlenítik az embert!
2013. aug. 2. 19:14
 6/21 anonim ***** válasza:

Na de ne már, hogy az erdőben is razziázzanak... :S

Ha nagyon muszáj, rakj rá szájkosarat, és vidd a járdán úgy, hogy tolod a biciklit, aztán ha kint vagy terepen, vedd le a szájkosarat és mehettek... Legalábbis én így oldanám meg.

2013. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
19:17 én is így oldom meg.Am meg ezek minden fele megtalálhatók.Nem az erdőben razziáznak hanem az erdő melletti részen a parton ahol tudnám,tudom futtatni.Csak para jelenleg nincs fölös 50 ezrem :S Máshol meg nem tudom megoldani a futtatást.
2013. aug. 2. 19:24
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem a problémádat. A szájkosár csak tömegközlekedési eszközön kötelező, póráz meg csak belterületi közterületen. Tehát ki kell menni a városból és máris futhattok az erdőben póráz nélkül. Ezért még csak meg se tudnak büntetni.
2013. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Rendőr nem büntethet, mert nem fogadták el, h szabálysértési törvény legyen, max. közteres. (Már, ha Magyarországról van szó, de mivel forintot írtál, így feltételezem, h igen.)

Szájkosár csak tömegközlekedési eszközön szükséges, egyébként pedig a veszélyesnek nyilvánított kutyákra kell (ami egyedfüggő), úh nem értem mi alapján és mire hivatkozva büntetnek...

2013. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Azt persze könnyű megbüntetni, aki maga se ismeri a törvényt és meg se próbálja megvédeni az igazát.
2013. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!