Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetne ezt megoldani?

Hogy lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Van egy kutyam, akinek nagyon nagy a mozgasigenye, sajnos a kornyeken nem nagyon tudom sehol elengedni es lefarasztani. Viszont van egy jo kis erdo nem tul messze, szivesen elvinnem oda kb. Minden heten egyszer. Tegnpa lett volna az elso ilyen 'turank' elindultunk baratnommel es gyors tempoba kb. 1 ora alatt ertunk el az erdo aljahoz (rajottunk, hogy nincs az olyan kozel) es azon gondolkodtunk, hogy ha nekiindulunk az erdonek tuti nem birunk hazagyalogolni. Igy kicsit jatszottak ott a kutyak es indultunk haza. Szoval a kerdes: hogy tudnek vele lemenni oda?

kocsi kilove (15 eves vagyok). A buszozas pedig nem olcso:s valami mas otlet? Elore is koszonom!


2013. aug. 2. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, mire gondolsz, teleport...? Vagy fogsz valami közlekedési eszközt (autó, busz, bicikli, görkori), és kimész, vagy gyalogolsz, más lehetőség igazából nincs.
2013. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sippara ***** válasza:
74%
Egy óra oda, ott egy-másfél óra császkálás, szaglászás, labdázás, aztán egy óra vissza. Mi ezzel a gond, tökéletes esti séta.
2013. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Bicikli.
2013. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem gond az az egy óra hossza. :) Én sokszor 5 órát is sétálok este fele a kutyámmal. És a vicc, hogy rengetegszer úgy indulunk el párommal, hogy oké, most tényleg csak kis kört megyünk, mert otthon még mosni kéne stb. Aztán annyira jól telik a séta, hogy azt vesszük észre, már este 10 is elmúlt. Hooppsz. :D


Na persze neked nem kéne este 10-kor erdőben mászkálni de arra céloztam, hogy az nem sok idő. :) Egy nagyobb esti séta és az nap már nem kell levinned a kutyádat. :) Egy óra az út oda, 30-60 perc rohangászás, aztán egy óra vissza. Szerintem eleinte nektek is bőven elég lesz.

Aztán majd nyújthatod ezt az időt, ha te is bírod a tempót.

2013. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi is ki szoktunk menni erdőbe, bár messze van és autóval megyünk de ott mindig legalább 2 órát vagyunk. Ez alatt a border colliem nagyon jól kifárad és a nap további részében alszik :)

Ha van bringád akkor vidd el bringázni. A pórázt ne húz a karodra, se a bringára csak fogd oda a kezeddel. Ha még nem bringáztatok előbb fáraszd le kicsit és utána fogd a biciklit és told. Következő nap ülj fel és lassan tekerj. Szép lassan megtanulja és nagyon jól lefárad akár fél óra bringázástól is ha jó tempóban mész

2013. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!