Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak a kutyája is ilyen?

Másnak a kutyája is ilyen?

Figyelt kérdés

Általában 2x eszik reggel meg este van, hogy néhány falatot megeszik 2óra körül is, viszont amit egyszer már adtam neki aznap azt hiába adom neki következő etetésnél nem eszi meg. Eddig a tápot megette reggelire most már egyántalán nem eszi meg, semmilyen kutyahúst és kutyazalámit sem eszik meg. Már mindenfélét kipróbáltam.

Csirkehúst, bőrkét, csontot, néha kenyeret és a párizsit amit megeszik. De ezeket sem mindig. Kistestű kutya viszont annyira keveset eszik még ígyis.


2013. aug. 3. 08:33
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
94%

Egyfajta JÓ minőségű tápra kell ráállni,és mellé mehet néha (heti 3x) egy kis csirkefarhát,vagy vmilyen husi.


A jó minőségű száraz táp a fő étkezés.A kutya előtt pedig nincs 0-24 kaja csak friss víz.

A tápok zacskójára általában az etetési útmutatót is rárakják.


Jó tápok:


Brit

Brit Care

Acana

Taste Of The Wild

Belcando

Orijen

AZP


Mivel kistestű a kutya így egy drágább tápot is bevállalhattok,mert jó sokáig elég. (Orijen vagy Taste of The Wild pl.)

2013. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
ezek a tápok k..... drágák már ne is haragudj most megnéztem az egyik majdnem 30ezer akkor inkább minden nap kap rendes csirkét mint ,hogy ilyen tápot
2013. aug. 3. 08:57
 3/48 anonim ***** válasza:
16%

az enyém nagytestű,de úgy eszik mint egy finnyás óvodás, valamikor egyesével szemezgeti a tápot, de azt is úgy hogy kiszedi a tálból és elviszi az udvar közepére és ott eszi meg, majd jön a következő szem...


de az is lehet hogy van valami baja hogy nem akar enni. enyémnél ez időjárás függő is, télen szeret enni nyáron meg csak alig szemezget.


hogyha nem eszi meg egyből nem baj,hagyd előtte és ha éhes lesz úgyis meg eszi.(lehet hogy mikor pont kaját adsz neki nem éhes, és ezért nem eszi meg)

2013. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:

Ha nem eszi meg 15p alatt akkor elveszed előle. Tanulja meg ha nem eszik akkor nem könyörög neki senki semmilyen finom falatokkal hanem éhezik.

Mint mondták jó minőségű tápot kell venned, lehet azt megeszi. Nem olcsók de jók. Még írok párat: Josera, Bosch, Dog Chow, Happy Dog.

Előbb csak 1-2kg-t vegyél belőle, ha ott adnak úgy, és ha szereti akkor vehetsz neki nagyobb kiszerelésben.

Néha adhatsz neki húst de ne minden nap. A fő táplálék a TÁP. Ezt kell add neki minden nap.

2013. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

talán ez a Happy Dog a legolcsóbb a felsoroltak közül

most jelenleg van 3 kilós baromfitápja meg 3 kilós zöldséges a legolcsóbb fajtából máskor viszont megnézem majd ,hogy mi is van ráírva a tápra de az biztos, hogy 30ezres tápokat nem fogok venni, egyébként meg nem értem ha ezek a jó minőségű tápok a legtöbbet miért csak rendelni illetve 1-2 helyen lehet kapni? miért a sz.. tápokat kapni a boltokban?

2013. aug. 3. 09:41
 6/48 anonim ***** válasza:
Mennyi a napi mozgása a kutyádnak? Valószínűleg többet kap enni, mint amire szüksége van. A kenyér, kutyaszalámi, párizsi nem étel a kutyának.Ilyen kiskutyának nem kell egy egész nagy zsák tápot megvenni.egy 3 kilós bőven elég. Vehetsz olcsóbbat is éppen. A tápra meg tehetsz eleinte levest, yoghurtot,kefírt, tejfölt, májkrémet, stb nagyon picit. Épp csak legyen a tápnak valami, ami vonzó illatú.
2013. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Azért így vettem mivel a közelben nem kapni kutyatápot így gondoltma nagyon kiszerelésben veszek.

Nagyon keveset eszik a kutya viszont mivel kertben van nappal inkább árnyékos helyen fekszik de este szeret mászkálni annyit mozog amennyire szüksége van.

2013. aug. 3. 09:45
 8/48 anonim ***** válasza:
90%

Első vagyok,már ne haragudj, a Britből 15kg! kerül 8ezer ft-ba,annál olcsóbb tápot hova szeretnél???


Vagy te eddig a teszkós táppal tömted szegényt,amiből 10kg 3 ezer ft..? És csodálkozol,hogy nem eszi?


És nem hagyunk a kutya előtt ételt,ahogy a második írta.NEM a kutya rendelkezik az ételről,hanem a falkavezér.Aki az egészséges kapcsolathoz TE kell,hogy legyél.

2013. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
26%

"fő táplálék a TÁP. Ezt kell add neki minden nap".


ez egy oltári nagy baromság már bocs.


ez olyan mintha te nem élnél máson, csak táplálék ki egészítőkön.


fehérje porok stb...


egy kutyának igenis szüksége van csontokra, húsra, és minden olyan táplálékra amire egy ragadozó állatnak szüksége lehet.

és csak utána a táp vagyis táplálék kiegészítő.

2013. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
én egy szóval sem írtam ,hogy a kutya előtt hagyom az ételt :D
2013. aug. 3. 09:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!