Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hamarosan megérkezik az új...

Hamarosan megérkezik az új családtagunk egy kis broken jack russel terrier és elég tanácstalan vagyok, nem tudom milyen táppal etessem. Tudnátok ajánlani prémium vagy super prémium tápokat amik megfizethetők (max 1200 ft kg-ja)?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nállunk a Brit Care vált be. Persze vannak sokkal jobbak is, de szerintem ebben az árkategóriában az egyik legjobb. Neten tudod rendelni. Én a zoofastról rendelem 12 kg 10500 ft.
2013. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pro Plan, Josera
2013. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szintén Brit Care. Ezelőtt többféle táppal is próbálkoztunk, de ez vált be a legjobban.
2013. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőre azt kell adni neki, amit idáig evett. Majd szép fokozatosan a te általad választott tápra kell átállítani.
2013. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Taste of the wild. az a legjobb benne, hogy minden méretű és életkorú kutya eheti. a zoofasten a legolcsóbb
2013. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy gondoltam, hogy fokozatosan állnánk át új tápra. Még nem válaszolt a tenyésztő, hogy ő mivel eteti őket...
2013. aug. 3. 19:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Taste of the wild-et a zoofesten nem találtam kölyöknek valót...
2013. aug. 3. 19:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj bocs közben leesett, hogy minden méretű és korú kutya eheti akkor nyilván nincs eszerint kategorizálva, de nem jobb ha a kiskutya kölyöknek való tápot eszik...? vagy..?
2013. aug. 3. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!