Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Merjek kölyökkutyát venni?

Merjek kölyökkutyát venni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furcsa a kérdés, de nem valami biztonságos a környék hozzánk is törtek már be.

Tehát ha pl. veszek egy 200 ezer forintos kölyköt, akkor folyamatosan attól kell rettegnem, hogy nem-e lopják el? A kapun, kerítésen be lehet látni, nincs semmi akadálya, hogy ha valaki elég elszánt, ne másszon át a kerítésen. Hogy védjem meg a kiskutyát?


2013. aug. 3. 18:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"Műkamerák a kerítésre irányítva és kiírni a kapura, hogy kamerával megfigyelt terület."


Erre már én is gondoltam, de attól tartottam, hogy némely füstös képűnek fel sem tűnik, és utána meg mit kezdek a mű kamera "felvételeivel".

2013. aug. 3. 20:05
 12/15 anonim ***** válasza:

Pedig nem rossz ötlet a műkamera. :) Ha már van pénzed és mindenképp tenyésztőtől akarsz fajtatiszta kutyust venni, akkor előtte ezt csináld meg.

Bár én akkor is megtennem a helyedben ha keverék kutyust vinnék haza. Meg max ha megteheted, akkor még szögesdrót a kerítés tetejére.

2013. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ami fajtatiszta,azt lopják,simán kiemelik.Ha nem lakásban tarható,nem ajánlanám.
2013. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az én kutyámat az utcáról akartál ellopni úgy, hogy ott voltam és fogtam a pórázt... meg kérdezés nélkül belemásztak a szájába, hogy jaj megvan az összes foga? Egyből elhúztam onnan a kutyámat, kiosztottam a két palit a francba, hogy húzzanak el, mert nem állok jót magamért... szép mi?
2013. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%
Ekkora okorseget, hogy ha nem menhelyrol hoz akkor ...... Komolyan mar unom ezeket a vadaskodasokat!Ne vegyel tenyesztotol, de szaporitotol sem, de ha valaki miatt menhelyre kerul egy kutya akkor mas hibajat te hozd helyre.Rohely.Nekem is volt menhelyes kutyam es oda vissza imadtuk egymast.De ha neki ugy tetszik, akkor vegyen olyan kutyat amilyet akar!
2013. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!