Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire tanítsam? (több lent)

Mire tanítsam? (több lent)

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves keverék kutyunk aki nagyon okos és hamar tanul :) Már sok mindent tanítottam neki de most elakadtam. Nem tudok mit kitalálni.Ezeket tudja: ül, fekszik, marad, pacsi mindkét lábbal, fel, le, piti, Hagyd, csinál egy kört a tengelye körül (nem tudom miért tanítottam erre :D ), meg próbálkoztam az agility- vel is. A pályát a kertben állítom fel. Ilyen kis egyszerű, hogy ugrálnia kell neki + szlalom (az nem tökéletes, nem szereti nem akarom erőltetni) És még azt szeretném kérdezni, hogy háztartási keksz nem árt neki? Ez elég hülyén hangzik de érdekelne :)

2013. aug. 3. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:

meghajol- olyan mint mikor nyújtózik :)

hempereg,ugat,hempereg,kúszik,tolat

kerül- beállsz egy fa elé mondod hogy kerül és megmutatod hogy a fát kell megkerülnie majd visszamész a helyedre vele. Az én kutyám pár perc alatt megtanulta

Az én kutyámnak sem tudok már mit tanítani :DD Amit sikerült már megtanítottam neki. Nekem a 101 kutyatrükk van meg, jó könyv :)

2013. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért még várom a válaszokat mert az én kutyám 5 perc alatt mindent betanul :D
2013. aug. 3. 19:12
 3/6 A kérdező kommentje:
És ezekre hogyan lehet megtanítani?: ugat,hempereg,kúszik
2013. aug. 3. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre a könyvre keress rá, hogy hol lehet letölteni vagy vedd meg. :)


[link]

2013. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hempereg, hajol, a két első tappancsával takarja el a szemét (mint a filmekben), hozd ide,tedd le, beszél (ugat), tettesse magát halottnak :D, pacsi (külön-külön manccsal), és nem árt neki a háztartási keksz (kivéve ha nem valami fűszeres vagy csokis keksz)
2013. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :) a pacsit tudja mind két lábával :DDD Akkor jó...csak sima háztartási keksz :)
2013. aug. 5. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!