Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasmenés táptól? Mivel tudnám...

Hasmenés táptól? Mivel tudnám megfogni a hasát?

Figyelt kérdés
Elég hígat kakál tőle, olyan "gyúrmázhatót". De mikor elkezdtem neki adni akkor nem ilyen volt. Lehet ennek köze ahhoz, hogy többet kap mint ami az előírt?
2013. aug. 4. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet köze hozzá. Vedd vissza az előírt adagra szerintem, hogy úgy normális-e a széklete. Ha gondolod, egy-két evőkanál főtt rizst (só és fűszerek nélkül) keverhetsz a kajájába egy-két napig, hogy kevésbé legyen híg. Figyelgesd mindenképp, hogy visszaáll-e, mert ha tartós marad a probléma, akkor nem árt megtudni az okát és orvoshoz menni.
2013. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nállunk is volt ilyen a Brit Premium táptól. Ha kevesebbet adtam fogyott, ha többet akkor nem tudta hasznosítani és hasmenéses lett. Én átáltam a Brit Carere azóta nincs ilyen gond gyönyörűl lett a szőre, nincs hasmenés,és az izomzata is fejlődött tőlle. Ráadásúl pont elég az ajánlott adag.
2013. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is Brit Prémiumot adok neki. De még van belőle vagy 10 kg. Viszont ha mást is kap akkor nem megy a hasa tőle.
2013. aug. 4. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemesebb lenne két adagra elosztani a napi mennyiséget, és úgy nem terhelné meg az emésztését.
2013. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kipróbálom két részre osztani, hátha beválik.
2013. aug. 4. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!