Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Exspot csepp bolha és kullancs...

Exspot csepp bolha és kullancs ellen milyen?

Figyelt kérdés
Frontline volt eddig most 2 hete van rajtuk bolhás mind2 kutyám pedig jó 10-20 kg sat cseppetvettem 2 kutyusra egy spánielem és egy francia bulldogom van! Exspot jó? Advantixet ismerem és szeretem de azt ma nem tudtam venni!

2013. aug. 4. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó volt de már nem az.Vagy a bolhák szokták meg vagy a minőség lett rosszabb.Kiltix nyakörvre kellett áttérnünk mert sem az expot,sem a frontlaine nem hatott már.Azért egy próbát megér,hátha beválik.De fontos,hogy a fekhelyüket ki kell mosni és fertőtleníteni,mert visszafertőződnek.Az is lehet,hogy más kutyáktól hozzák haza.Én is jártam így,a bolhamentes kutyám vagy negyvennel lett gazdagabb,miután játszott egy helyes,de kezeletlen pulival.
2013. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is exspotot használok már régóta, eddig bevált de ebben az évben a kullancsok ellen szuper a bolhák ellen meg semmi haszna. Vettem mellé egy olcsó bolha nyakörvet duobandot igy már jó.
2013. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöm elég régóta használja, neki bevált, igaz, ő nyakörvet is tesz rájuk.
2013. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi kipróbálom remélem beválik
2013. aug. 4. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak az Exspot vált be kullancsok és bolhák ellen is.
2013. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Golden retrieverem van, két hete cseppentettem be 2 tubussal, ma 3db kullancsot szedtem ki belőle, tegnapelőtt még egyet. Simán belemennek így is sajnos :( Ráadásul otthon szedte össze nem is vittem sétálni.
2014. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!