Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrier tartása?

Bully1992 kérdése:

Bullterrier tartása?

Figyelt kérdés
Bullterriert lehet tartani szerintetek úgy ,hogy mellette dolgozik az ember és napi 9-10 órát egyedül van a kutya otthon?

2013. aug. 4. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte bármilyen kutyát lehet így tartani, ha a maradék időben rendesen foglalkozol vele, és mielőtt elmész, akkor is rászánsz a kutyára annyi időt, hogy lefárasztod, hogy ne megzizzenve hagyd otthon. Kölyköt mondjuk nem ildomos fél napokra egyedül hagyni, de egy felnőtt átalussza, amíg dolgozol.
2013. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
nem,ez nagyon sok neki,emellett pedig nagy a mozgásigénye és a nevelésére is sok időt és energiát kell fordítani még fiatal korában.
2013. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Semmiképp sem!Nekem több mint 20 éve vannak ilyen kutyáim.Azt tapasztaltam,hogy Ők különösen kötődnek a gazdához,jobban mint bármely más kutya.Nem érzik jól magukat,ha ilyen sokáig nélkülözni kell a gazdi társaságát.

Egyébként még felnőttként is hajlamosak a lakberendezésre.

Iszonyú károkat tudnak csinálni a lakásban.

Esetleg ha meg tudod oldani a kutyanapközit,de az nagyon drága.

2013. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Olvass utána a fajtának.Ha ezek után is úgy gondolod,milyen jó lenne ez neked,hát...
2013. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, erre számítottam én is sajnos. :/ És akk. akinek kutyája van az ,hogy oldja meg a munka mellet??
2013. aug. 7. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!