Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet Budapesten kutyának...

Hol lehet Budapesten kutyának való húst vásárolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, úgy döntöttem, hogy főzni fogok a kutyámnak, egyik táppal sem vagyok esetében igazán elégedett. Tudtok olyan állatboltot Budapesten, ahol árulnak kutyának való húst? (vad nyesedéket, csirke aprólékot-fejet, stb.)

Köszi



2013. aug. 4. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Alexandra, aki szokott itt válaszolgatni, ő foglalkozik őz/vaddisznó husival, úgy tudom. Hátha olvassa a kérdésedet és ír :)
2013. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon sok állateledeles boltban lehet ilyesmit kapni. Én nagyon sok husit veszek a Fővám téri piacon, az ez egyik helyen főként belsőségekre specializálódnak ott jókat lehet kifogni. Marha szivet, tüdőt ami húsnak számít sokszor 100-150 ft/kg árban. Meg a XVIII. kerületben egy hentesnél csirke nyesiit, pulyka farhátat. Igaz én nem főzök nyersen adom nekik.
2013. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad neki nyersen adni -- főleg nem a vadhúst --, Aujeszky-kórt kaphat tőle (ami elég gyakori, viszont gyógyíthatatlan, és 1-2, legfeljebb 3 nap alatt belepusztul), de ha pl. borsókaféreggel fertőzött, azt te is elkaphatod, és az elég puruttya egy állapot, azt se igazán lehet kikezelni. Mindezt az állatorvosunktól tudjuk.
2013. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
3-as, az a nyers sertéshúsnál van. Marhában, özben, szarvasban, és egyebekben nincs. Egyébkén ennél nagyobb hülyeségeket is hallottam már mint amit te mondtál. Olvas utánna a BARF illetve a PREY etetésnek. Arról meg ne is beszéljünk hogy szerinted a vadkutyák, rókák, farkasok is főznek maguknak biztot ami tuti alapon? Ha megfelelő ideig fagyasztod a húst biztonságosan adható nyersen.
2013. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!