Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok írni angol kutyanevek...

Tudnátok írni angol kutyaneveket szuka kutyának?

Figyelt kérdés

Mudi kislány lesz,de fél év múlva visszaköltözünk Kanadába,és jobb lenne angol nevet választani.

Cifra mintás,és huncut,játékos a tenyésztő szerint.Eddig nagyon sok oldalt megnéztem,fordítóztam,de nem találtam meg azt a nevet,ami igazán illene hozzá.

Várom a jó ötleteket!:)



2013. aug. 4. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
én azt gondolom, hogy szép magyar fajtának magyar név illik. Függetlenül az országtól. ha magyar fajtám lenne, Cinkának hivnám:) De a Cifra is szép!
2013. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Inkább olyan magyar nevet keress, amit Kanadában is könnyen kiejtenek. Tehát ne legyen benne ő, ű, ö, ó meg hasonló karakter, vagy pl. gy, cs, és egyszerű, két szótagos szó elég. Legfeljebb ha kérdezik, majd elmondod, mit jelent a neve.

Itt tudsz szemezgetni:

[link]

2013. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm mudija Virgonc de Virginek ejti (angolosan a Virginiából) Ez is egy megoldás :)
2013. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Lucky
2013. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg tök mindegy mi a neve a kutyának, olyan butaság ez a magyar mánia. A kutyát nem érdekli, hogy milyen fajta ő, az embereknek meg nem a neve fogja megmutatni. Az egyetlen ami a fontos, hogy a gazdának kedvére legyen, a kutyát tökre nem érdekli akármi is az. Én már a negyedik Mudimat tervezem, abból csak egynek van "magyar" neve és az a legsemmitmondóbb az összes közül. A következőnek azt tervezem, hogy Nevermore lesz, de még vannak más lehetőségek is, attól is függ, hogy milyen színű lesz. A saját kutyád nevét nem hiszem, hogy itt fogod megtalálni. Olyat kell keresni amit te találtál ki, nem amit itt ajánlgattak, én legalábbis el sem tudom képzelni, hogy így legyen meg a kutyám neve, hogy én "szülöm" meg az ötletet.
2013. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Magyar nevet adj neki, arra legalább majd felfigyelnek kint külföldön, mert ott az különlegesség lesz.

De azért írok pár angol nevet is: Dante, Diesel, Pascal, Bay és a kedvencem, Tesla(a következő kutyámat, ha lány lesz, akkor biztosan így hívom majd)

A törzskönyvi név alapján is lehet jó neveket kitalálni.

Egyébként te válasz ne más, mert a te kutyád lesz.

2013. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mucika1997 ***** válasza:
Esetleg a Candy(Kendi) nem tetszik?
2013. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mucika1997 ***** válasza:
100%

Amy,Amanda,Apple,Angelina,Amira,Alina,Anilla,Angel

Bijou,Bambus,Blaese, Blanshe

Coco,Cony,Coctail,Carmen,Cherry,Candy,Caramel,Camille,CeliCrazy,Charlotte

Daisy,

Fanta,Főnix,Flower,Fee,Fanta,Face,Fleur

Gini,Grace,

Hetti,Honey,Hermione


Majd megírod végül mi lett a neve?

2013. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

szerintem még várj vele, lehet hogy előre kitalálod a kutyus nevét, de mikor elhozzátok teljesen más ihletet kapsz.

Mikor mi kutyát vettünk (a családommal) minden féle név eszünkbe jutott, de amikor elhoztuk a kis pöttöm kutyát Apám viccből Abigélnek nevezte, csak viccnek indult de megragadt, így lett a éves Beagle-nk-nek Abigél a neve, mindez már 6 éve volt és azóta is így hívjuk.

2013. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
AZ én beagle kutyámnak Nelly a neve. Szerintem egyedi és szép név:)
2013. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!