Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent az, ha a kutyam...

Mit jelent az, ha a kutyam elviszi a kajat tolem messzire eteteskor? 11 hetes.

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 20:37
 1/5 anonim válasza:
22%
Valószinüleg nem szereti hogyha zavarják kaja közbe:) "irigy kutya":) Más kutya morog ha közelitenek a kajájához.
2013. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
na az nem normális, ha a kutya morog a gazdájára ha a közelébe megy kajálás közben. Én egyébként nem hagynám, hogy elmenjen a táljától miközben eszik, a természetben onnantól kezdve szabad préda a kaja, az eszi meg, aki akarja. Ha ott hagyja így járt. Én tuti elvenném tőle 11 hetes ide vagy oda. Tanulja meg, hogy csak a tál fölött/mellett kajálunk.
2013. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én spec, nem elvenném tőle hanem megértetném vele hogy nem megyünk világgá a flamóval. ennél többet viszont elsőre nem tennék. pontosan azért mert ha zavarom nehezen fog arról leszokni hogy féltse az ételét. lassan rá kell vezetni finom módszerekkel hogy nem kell a kaját félteni. ez azért nem olyan mintha egy felnőtt kutya tenné. éppen ezért nem is szabad úgy kezelni.
2013. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Le kell szoktatnod róla, mert az nem jó ha a gazditól félti az ételt. Imitáld, hogy eszel te, aztán add oda neki a "maradékot" az ő ételét. Aztán menj tőle kicsit távolabb de ne hagyd, hogy elvigye az ennivalót.


Pontosan válaszolva a kérdésedre az azt jelenti, hogy félti tőled.

2013. aug. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én öreg mopszom is ezt csinàlja,le vagyok döbbenve,hogy félti tölem a kaját. Én mindig adok az enyémbõl pàr falatot. Bocs az offért.
2013. aug. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!