Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Friskies...

Mi a véleményetek a Friskies tápról?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a Purina jó tápot gyárt.
2013. aug. 4. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy ennyiért amennyi a friskies kilója, simán veszek jobb tápot is.
2013. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt nézd meg egy tápnál, hogy minél kevesebb színes falat legyen benne. A sok sárga, piros, stb. színű falatka tele van mesterséges színezékkel. Az a jó táp, amelyik barna színű.
2013. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vacak.
2013. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is hallottam, de mindenki a Friskiest isteníti, legalábbis erre felénk. :) Most vettem egyet, de a kutyám kiválogatja a zöld meg a sárga darabokat, és csak a barnát meg a vöröset eszi. :) Úgyhogy valószínűleg többször nem veszek.
2013. aug. 4. 22:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekunk volt ideiglenesen mert nem tudtam jobbat kapni a boltban, szoval ha nincs mas, es nem akarsz kopos meg ilyen mukajakat venni addig jo.De hosszu tavon ne adj a kutyadnak.Most eukanubat rendelek az allatorvosunktol mert felenk nem kaphato, en azt adom neki.Ugy kepzeld el hogy az a kulonbseg koztuk hogy amikor te pl felvagottat szeretnel venni, akkor a tescos meg a pick kozul melyiket enned meg?!
2013. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt azért elmondanám, hogy nem a tápból áll a kutyám egész napi kajája. Vacsorára kap kb másfél maréknyit, és ennyi. Általában külön főzök neki, húst répával, rizzsel, esetleg borsóval, imádja. Szerintem sokkal egészségesebb, mint ezek a műkaják, de kövezzetek meg nyugodtan.
2013. aug. 4. 22:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként, semmilyen felvágottat nem szeretek. :D
2013. aug. 4. 22:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Jol van csak peldanak irtam.Semmi kozom hozza amugy.Te kerdezted.
2013. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság, hogy baromi sokba kerül a Friskies ahhoz képest, amennyit ér. Csak a reklámot meg a csomagolást fizeted meg, egyébként semmivel nem jobb, mint a tescos meg az egyéb olcsó tápok(amik talán még jobbak is, mert nem tartalmaznak színezéket meg ízfokozókat). 7 ezer forintból lehet venni 15 kiló Brit tápot, ami minőségben jóval-jóval a Friskies felett áll, érdemes utánanézni, házhoz is szállítják neked.
2013. aug. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyis főzöl neki külön, mert van rá időd és a táp nem a fő kajája, akkor szerintem ne is adj neki egyáltalán. Kiegészítésnek teljesen felesleges. Olyan mintha egy egészséges és tápláló vacsora után benyomnál egy zacskó chipset, azzal a különbséggel, hogy ez mégcsak nem is finom, hiszen azt írod, hogy kiválogatja a kutyád az ilyen-olyan szemeket. Ha nem tudod megoldani teljesen a főzést és szeretnél tápot adni neki, szerintem válassz egy jobbat (amivel nem feltétlenül jössz ki rosszabbul anyagilag).
2013. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!