Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rámehet a kutyával való...

Rámehet a kutyával való kapcsoltaom?

Figyelt kérdés
Elutaztam és a kutyát is hoztam magammal, de nem engedik be a házba. Állandóan nyüszít, ha nem ülök az ajtóhoz, be is jön, de a háziak nem engedik be a lakásba, pedig benti kutya otthon. Napi 4órát vagyok vele kinn, de neki ez is kevés. Rámehet a kapcsoltaim a kutyával. Mit tudnék tenni??

2013. aug. 5. 06:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek vitted magaddal??? Gondolom nem is kérdezted meg előtte, hogy mehet-e és milyen feltételekkel. Rámenni nem fog, de neked pokol lesz az az idő amig ott vagy. Ugy kikészit a kutya.
2013. aug. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még erősíthetné is a kapcsolatotokat, ha képes lennél jó vezető módjára kezelni a helyzetet. Az új szabály most az, hogy a kutya kint van. Persze ha te magad se tudod ezt elfogadni, akor ne várd, hogy a kutya elfogadja!
2013. aug. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetéretek az első válaszolóval. Amit tehetsz maximum hogy megfogod a kutyát és hazautazol.
2013. aug. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy rá.Határozottan tiltsd le ha be akar menni,a nyüszögésről ne vegyél tudomást.A kutya minden helyzetet elfogad,ha a gazda is.Viszont ha eddig sem voltál a vezére,irányítója,hanem inkább a társa,akkor talán jobb,ha haza viszed.De ha továbbra is maradtok,akkor sem lesz maradandó károsodása.
2013. aug. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd megszokja, hogy kinti kutya lett. Nem hiszem, hogy rosszabb lenne a kapcsolatotok, sőt!! Mikor az én kutyám még kinti kutya volt, sokkal jobb volt a kapcsolatunk, mert sokkal jobban várta, hogy kimenjek hozzá.
2013. aug. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz ebből baj később, de nehéz napok elé nézel...Meg kellett volna kérdezned, mielőtt magaddal viszed :(

Nem tudsz máshová átcuccolni?

Amúgy nyaralás?

2013. aug. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ha határozottan kezeled a kutyát és tudomására hozod, hogy ÚJ HELY-ÚJ SZABÁLY=kint maradsz, akkor nem lesz gond...kis nyüszítésen kívül el kell fogadnia a szitut, mert Te azt mondtad!

Alaposan fáraszd ki, etesd-itasd meg és hagyd kint. Ha kaparja az ajtót, nyüszít, akkor kironthatsz leszidni, de indulatmentesen.

2013. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kutya remek alkalmazkodóképességgel bír, ha te nyugodtan kezeled a helyzetet és kielégíted az igényeit ilyen körülmények között is (mozgás, fárasztás).

Mennyi időről van szó?

Egyébként nem hiszem, hogy ártana a kapcsolatotoknak, kivéve, ha minden kis nyüszinél odaugrasz hozzá.

2013. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem elôre, de nem hittem volna, hogy ilyen lesz. Otthon ha kinthagyom a kertbe nem balhézik, hanem kint marad egyedül, szaglászik, pihen Eddig is a vezetôje voltam, de akkor letiltom a bejövetelrôl. Köszönöm a válaszokat. Remélem tényleg erôsít a kapcsolatunkon :))
2013. aug. 5. 13:41
 10/10 anonim ***** válasza:
ha előre tudták, hogy megy a kutya, akkor meg nem értem mit lázadnak!!!!
2013. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!