Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet leszoktatni egy...

Hogy lehet leszoktatni egy kutyát a mohóságról?

Figyelt kérdés
10 hetes a kutyám és tök mindegy hogy én adom a kajáját vagy volt már hogy talált valamit de habzsol és bezabál mindent se perc alatt. Addig eszik amíg van, tök mindegy hogy hány utána. A kezemből a falatot is úgy veszi el hogy a fél öklömet bekapja.

2013. aug. 5. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Még pici. Meg volt neki szokva hogy többen vannak, "harcolni" kell a kajáért mikor szoptak. Majd mikor önállóan evett, ugye akkor is hamar megette nehogy valamelyik alomtesója megegye előle. Ezt kifogja nőni. Egy idő után rájön hogy senki nem eszi meg előle. :) Ne adj neki annyit, hogy hányjon, csak amennyire szüksége van.

Azt hogy a kezedből is úgy veszi el, már most elkezdheted tanítani neki, ha kikapja a falatot, akkor nem kapja meg, csak ha szépen veszi el.

2013. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg tegyél a táljába egy cserepet vagy egy nagy követ amit nem tud lenyelni ez is lassítja a babzsolást. Lehet kapni kifejezetten habzsolás gátló kutyatálat is. [link]
2013. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Minden kutya ezt csinálja mert ÖSZTÖN
2013. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kinövi, az enyém se nőtte ki. Az a trixis tál az biztosan segít, mondjuk én ezt úgy oldottam meg, hogy egy kisebb tálat fejjel lefelé beleraktam a táljába és így nem bírja beledugni a pofiját és bármennyire akar is nem bír habzsolni :D
2013. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!