Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cesar Millan egyik videoját...

Cesar Millan egyik videoját keresem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudna valaki segíteni? Olyan videot keresek, ami azzal kapcsolatos, hogy egy kutyát ha egyedül hagynak, pl kennelben, lakásban, akkor nem mindegy, hogy milyen állapotban van a kutya, mikor elmegyünk. Valami ilyesmi volt benne, hogy nyitott ajtónál kezdte gyakorolni vele, nem zárta rá az ajtót stb, csak mikor már nyugodt állapotban volt. Ha valaki esetleg tudja, melyik pontosan ez a video, vagy hasonló, belinkelné nekem?

Köszi


2013. aug. 5. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom pontosan, de ha elkezded nézni azt a youtube-on vagy indavideón fentlevő néhány 45 perces kutyadoki videót, előbb-utóbb megtalálod, mert én is emlékszem rá. :)
2013. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. vok.

Megpróbáltam megkeresni, mégiscsak az lenne a segítség de nem sikerült egyelőre. :(

2013. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia, köszi szépen, én is láttam már, de másnak kellene, és gondoltam, hátha valaki konkrétan tudja, melyik az, vagy hanyadik rész, stb... na mindegy...
2013. aug. 9. 23:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve tudom, hogy több részben is van hasonló eset. Na hátha rálelek valahogy.
2013. aug. 9. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes Tőled, köszönöm szépen!
2013. aug. 15. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!