Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minek örülne egy kutya a...

Minek örülne egy kutya a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdés, de megszeretném lepni valamivel a kis drágaságom! :)
2008. jún. 28. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Egy jó kiadós húsos palacsintának biztos örülne
2008. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
nem hülyeség,bár ez inkább a gazdinak lényeges...én is meg szoktam lepni általában vmilyen jutalomfalattal.ami nem a szokványos..vagy vlyen új játékkal..
2008. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Gondolkozz a kutya fejével:D Persze hogy egy luxus kutyaháznak:)
2008. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyámnak a szülinapján meg karáncsonykor valamilyen csipogós játékot veszek mert nagyon játékos és nagyon szereti ezeket a csipogós állatfigurákat nyomogatni :)Mindig örül neki amikor veszek mert vannak neki régi játékai is csak azok már annyira elhasználódtak hogy már nem csipognak.
2008. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
46%

a születésnap általában hülyeség, pláne egy kutyának.

de annak biztos örül ha megsimogatod meg jáccol vele meg adsz neki kaját.

2008. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Én minden évebn "tortát" csinálok a kutyámnak. Nem rendes tortát, hanem olyan hozzávalókból csinálok neki kaját, amit nagyon szeret, de ritkán kap. (ez nálunk leginkább az olajos hal) Teszek hozzá valamit, ami sűríti (pl. rizst) és a masszát torta alakúra formálom. Van, amikor bekenem májkrémmel is. Aztán a tetejére kechup-pal, vagy sajtkrémmel (de előfordult már olyan is, hogy szalámiból vágtam ki) ráírom a nevét és hogy hány éves.

Lefotózom a tortát is és a kutyát is a tortával, meg evés közben. Így minden szülinapjáról van emlékem. Ő meg persze nagyon örül.

Arra figyelek ilyenkor, hogy a "torta" ne legyen nagyobb mennyiségű, mint a rendes adag kajája és aznap ezt kaja helyett kapja. Egyszerűen azért, mert az nem túl jó szülinap, ha elrontja a gyomrát...

2008. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
egy bazi nagy velőscsont. Az nálunk bejött. Kutyától függő, hogy meddig tart, de egy kissebb kutya több napig lefoglalja vele magát. Nálunk viszonyla ggyorsan eltüntetik, de így is örülnek neki és olyat kapnak, ami nem minden nap jár nekik.
2008. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
Írásodból ítélve lány vagy:D na ha pl fiú a kutyád akkor kényeztetheted 1 kicsit XD kutyának szülinap...
2008. jún. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nagyon örülne annak ha kapnak néhány darab új juátékot!Hiszen minden kutya imád játszani!
2008. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

mindeggy csk RÁGNI lehessen:D:D

ez e legfontosabb:)hihi

2008. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!