Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá az anyukámat...

Hogyan vegyem rá az anyukámat kutya tartásra?

Figyelt kérdés
Én és a tesóm szeretnénk egy kis kutyát de az anyukánk ellenzi pedig szereti a kutyákat. Többször is rákérdeztünk,hogy miért nem lehet nekünk kutyánk és azt mondta ,hogy nem gondoskodnánk róla a suli miatt és mivel nem nagy kutyát szeretnénk ezért a házba be kéne engedni de ezt is kifogásként használta fel és nem engedi hogy a házban legyen. 11/L
2013. aug. 5. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Én is kiskorom óta szerettem volna egy kutyát. Most 16 éves vagyok, és lett egy. Rengeteg felelőséggel jár, rengeteg munkával és odafigyeléssel. De én nem járok suliba, így megtehetem. Még azok is, akik suliba járnak, de ők általában idősebbek nálad. Körülbelül öt könyvet olvastam ki előtte, rengeteget tájékozódtam. Most hajnalban kelek sétáltatni, aztán egész nap felügyelem a kutya viselkedését, mert kisgyerekek vannak a családban. Korrigálom, tanítom, képzem, etetem, játszok vele, kakit szedek utána. Este megint séta. Ez minden nap.

Nem ismerlek, így nem mondhatok semmit, de én magamról úgy látom, hogy 11 évesen még naygon fiatalka lettem volna egy kutyához. Ha van nagyobb tesód, vagy valaki, aki tud segíteni, az persze más. Úgy könnyebb.

2013. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jársz 16 évesen iskolába? Gratulálok a szüleidnek.:)
2013. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj de okos vagy. :D Más lehetőséget nem tudsz elképzelni?
2013. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felelősség,és rengeteg rejtett anyagi vonzat:kutyatápok,doki,esetleg spec. táp,oltások....most számoltam össze hogy ebben a hónapban a 2 kutyámra 26 ezret költöttünk.(na jo estra hónap volt: kozmetikus,épp lebetegedett mindkét kutya,elfogyott a táp,de ugye számolni kell a váratlan kiadásokkal is)
2013. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De azt,hogy egy magántanuló kocka vagy.:)
2013. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket és szerintem van bennem elég felelősség mert van egy 7 hónapos húgom és simán rám merik hagyni a szüleim . Az pedig hogy 11 éves vagyok szerintem nem zárja azt hogy tudok gondoskodni egy kutyáról , A barátnőm a szomszédba lakik és mire a kutyájának kölykei lesznek addigra rá kell vennem anyukámat szóval légyszi ötleteket mondjatok. előre is köszi :D
2013. aug. 6. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!