Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb.12hetes német vizsla...

Kb.12hetes német vizsla kiskutyának, milyen fajta tápot tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Most fogadtam örökbe egy 10 hetes kisfiúcskát,akit jövő héten tudok elhozni,és sajnos nincs nagy tapasztalatom,hogy ezek a fajta kutyusok melyik fajta tápot szeretik. Nézegettem a Zoofast oldalát,és van pár ami mondjuk még a pénztárcámnak is megfelel,Arion,Bento,Brit,Bosch,Bozita,Mera Dog vagy talán a Purina Dog Chow. Ezek közül van valakinek valamilyen tapasztalata,hogy melyik jó fajta? Ha megrendelem,nagyobb kiszerelésben,és nem ízlik neki,akkor "dobjam el"? Vagy rendeljek kisebb kiszerelést,több fajtából? Arról meg azt olvastam,ha váltogatva vannak a tápok akkor könnyen hasmenése lehet a kiskutyának. Tanácstalan vagyok. :S Ő az első saját kiskutyám,és szeretnék jó gazdija lenni. Légyszi segítsetek :) Köszönöm!!!

2013. aug. 5. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs a környéken egy tápbolt, ahonnan tudnál kérni "kóstolót"? mert én is a Zoofastról szoktam rendelni Dog Chow-t, és 8000 felett ingyen szállítják. ha kicsit rendelsz akkor szerintem jó drágán jönnél ki. az én kutyám nagyon szereti a Do Chow-t, gyönyörű fényes tőle a szőre is. :)
2013. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sippara ***** válasza:
66%
A Brit kölyöktápjai állítólag nagyon jók, én anno Dog Chow bárányosával etettem, nekünk az is tökéletes volt - bár a következő szerintem minimum Britet kap majd. Kölyökkorban érdemesebb valamivel drágább, de jobb minőségű táppal etetni (pl.: Brit Care), mert a mostani etetéssel alapozod meg a kutya fejlődését. Ha biztosra akarsz menni (mondjuk mert rögtön harminc kilót vennél), kérdezd meg az ideiglenesét, hogy ott mit kap, érdemes abból a tápból venni pár kilót, hogy fokozatosan szoktathasd át az általad jónak látottra, elkerülve az emésztési problémákat.
2013. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :),Fressnapf tudom,hogy van,de szerintem ott is csak eredeti csomagolásban vannak. De majd körbenézek,hátha van valahol kimérve is. Úgy gondoltam,hogy mondjuk másfél vagy 3 kilósakat veszek 3 vagy 4 fajtát amelyiket ajánljátok,és majd abból eldönti,hogy melyiket szereti,ha nem tudok venni kóstolót. :) A többit meg szerintem megeszi a család többi kutyusa.
2013. aug. 5. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
A Brit és a Bosch a legjobb ezek közül, én mindkettővel etettem, meg voltam elégedve mindkettővel, mi már azóta áttértünk az eggyel drágább és jobb minőségű Brit Care-re. Szerintem az nem megoldás, hogy kisebb kiszerelésekben veszel a kutyának, a kutya nem válogat, ha nem hagyják. A vizslák elég kajásak, nem lesz gond az etetéssel, a táp váltogatásától csak hasmenése lesz a kutyának. Én a helyedben a Brit-et választanám, megrendeled egy nagy zsákkal, ha eleinte nem enné a kutya, akkor összekevered joghurttal, de ezt a tápot azért szokták szeretni a kutyák.
2013. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!