Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Könnyebb trükkök?

Könnyebb trükkök?

Figyelt kérdés

A kutyám 4 éves,kan,német dog,tehát elég nagytestű.

Ül,fekszik,pacsi megy neki,kitettem 2 autógumit egymás mellé,azt át is tudta ugorni.Ezekért mindig kapott jutalomfalatot is.

Nagyon okos kutya,de inkább könnyebb trükköket szeretnék neki,mert néha feladja,pihen,vagy nincs kedve.Ilyen a természete.

Ki tudna mondani könnyűket?

Ha vki hasonló helyzetben van/volt az ő kutyájának milyen trükköket tanított meg?

Értelmes,kulturált válaszokat ha lehet.:)



2013. aug. 5. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
ugat, pitizik, integet, jobbranéz, ballranéz, lenéz, felnéz, hátra néz(elég nehéz :D), Lábait emelje fel szóra különkülön.
2013. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha mondjuk neki h: Na mennyél ugatni Silver...

Ugassál..ugassál csak..meg ilyenek meg h kapd el,keresd meg elkezd ugatni,vagy ha azt mondjuk h kapsz kaját,vagy menny inni akkor morgásféle vagy ugat ritkán. Az h pitizzen meg ilyesmi elképzelhetetlen...:D 1x sikerült neki azóta eldobja magát,és röhög,meg pacsizkodik :D Nehéz eset,és nehéz megérteni.

2013. aug. 5. 17:40
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja meg hasonló az utolsóhoz.

Ha balkézzel kérek pacsit bal elülső lábbal,ha jobbal jobb elülső lábbal ad pacsit.

2013. aug. 5. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:

az enyém se pitizik csak egyszere integet mindkét mellső mancsával :D azt elfogadtam pitizésnék :D


Ne túl aktív dolgokon gondolkozál, emelje fel a jobb hátsó lábát és úgy sétáljon pl.. olyan mint ha fájna neki és sántikál

Ezt egybe kötheted egy "lelővéssel" és az a világrengető trükk :D és még a dog is bírja az intenzítását ^^

2013. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ilyesmikre sajnos nem igazán hajlandó.:D

Meg egy kicsit nehéz is,és csak rám meg apukámra hallgat,de én szoktam inkább tanítgatni,apukám csak néha segít benne,amikor ő csinálja akkor 3. szóra megy neki.:D

Csak sok dologra nem hajlandó sajnos,ha nem tetszi neki kiterül,röhög aztán futkározik vagy elszalad.:/ :D

2013. aug. 6. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!